"Zamiennik" dla Pacardt T1/B Big Date
Odpowiedz do tematu

: "Zamiennik" dla Pacardt T1/B Big Date
Cześć,

Jakoś ostatnimi czasy "uwierają" mnie ostatnie z moich "dużych" diverów, dlatego zdecydowałem się sprzedać jednego z ulubionych Pacardt T1/B Big Date.

Jednak bardzo podoba mi się stylizacja tarczy, i tutaj zwracam się do szanownego grona koleżeńskiego o pomoc w znalezieniu godnego następcy, przy zachowaniu cech charakterystycznych:
- big date
- arabskie markery godzinowy 12,6,9
- kolor tarczy - czarny

Chodzi mi o zegar raczej w casualowym stylu, może być delikatny diver, zegar do jeansów itp.
Ja znalazłem Glycine Incursore Automatic 3885-19-LB9

Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad sobą.
:
Jak duże Cię uwierają, to wiesz, że pomogę :złośliwiec:

:
Robert, nie całkiem w tym stylu ale zobacz sobie wątek "Wielka wyprz. cz.2" u Konkurencji - Seiko i Ladaco.

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
teston napisał/a:
Robert, nie całkiem w tym stylu ale zobacz sobie wątek "Wielka wyprz. cz.2" u Konkurencji - Seiko i Ladaco.

Dzięki patrzyłem, ale jakoś IMO przerysowane nieco te modele.

Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad sobą.
:
Prosz :popcorn:

http://www.czwarty-wymiar.pl/viewtopic.php?t=24515


Ostatnio zmieniony przez Iks 2015-12-07, 15:37, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
To Seiko jest O.K. Zróbta takie 44mm i biorę.

:
Data by wyszła w połowie tarczy, już tu jest średnio - zresztą takie militarne zegarki są fajniejsze w umiarkowanych rozmiarach imo ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Po pierwsze primo, data mi niepotrzebna - i tak jej nie widzę :)) , po drugie, 44 to dla mnie najmniejszy rozmiar :)) .

:
Łukasz patrzyłem na tego Siekacza, ale jakoś nic...nic, natomiast w tzw. między czasie dowiedziałem się że Glycine Big Date, nieprodukowana od 2 lat, i cena kosmos :głową w mur:
Hmm... poszukiwania trwają, nadal...
znalazłem takiego jeszcze Sinn 556, ale brak daty :/

Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad sobą.
:
Glycina dla mnie bardzo mocno taka se hmmm Nuda, no i bardzo niedobre dialogi są. W tym stylu to jeszcze jakieś citizeny kojarzę - o niebo lepsze.

[ Dodano: Wto 08 Gru, 2015 09:18 ]
Glycina dla mnie bardzo mocno taka se hmmm Nuda, no i bardzo niedobre dialogi są. W tym stylu to jeszcze jakieś citizeny kojarzę - o niebo lepsze.

...1

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
taki Rado w ashford

:
bofff napisał/a:
taki Rado w ashford
Obrazek

bofff dziękuję za propozycję ale podobieństwa nijak nie widzę :)) a ma być podobny nieco :))

[ Dodano: 2015-12-11, 11:32 ]
Jakieś inne podpowiedzi ?

Ostatnio zmieniony przez to tamto 2015-12-09, 08:55, w całości zmieniany 1 raz
Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad sobą.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.