Uniwersalny diver na bransolecie. Do 1500zł.
Odpowiedz do tematu

: Uniwersalny diver na bransolecie. Do 1500zł.
Jakoś tak spoglądam w pudełko i nie mam nic na bransolecie. Nie mam też divera z porządnego zdarzenia (tylko tigera i starą afibię-obu boję się moczyć). Jakieś pomysły co do tego co mógłbym kupić za jakiś czas w budżecie do 1500zł? Oczywiście automat.
Najlepiej nie za duży rozmiar (bo nadgarstek mam mały:16,5-17cm)-czyli zegarki poniżej 44mm. Plus szafirowe szkło, najlepiej z jakimś antyrefleksem. Co do koloru bezela i tarczy to początkowo myślałem nad czymś jaskrawym, potem uznałem że jak chcę czegoś uniwersalnego to kolorek musi być stonowany.
Strasznie podoba mi się obris morgan explorer 2 ale z tego co widzę wyprzedany i planują tylko wersję blasted (a ta z kolei mi kompletnie nie pasuję-wolę szczotę).

:
Pierwsze co mi przyschodzi do glowy to Otago na Gerlachowej bransolecie, ale takie combo wazy ponad cwierc kilo.

Ewentualnie - milion dularow, czyli Big Mako (budzetowo, ale bez szafiru i 46mm)


Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
SKX 007 :))

:
Jedną beczkę już mam więc otago średnio podchodzi. Co do big maka-w sumie granatowy mógłby być ciekawy, ale miałem już kiedyś czarnego. Sprzedałem bo uznałem że jednak jest odrobinę za duży. Myślałem o powtórnym zakupie właśnie granatowego albo czarnego z pomarańczowym bezelem (tylko pomarańczowy nie byłby uniwersalny). Tylko znów istnieje ryzyko że jednak będzie mi się wydawał za duży.
SKX-jest spoko, ale musiałbym modować-szafir plus tarcza do wymiany na coś z nakładanymi indeksami. Jak potem wyszłoby ze szczelnością?

Ostatnio zmieniony przez carpetmonster 2015-11-10, 12:33, w całości zmieniany 1 raz
:
W modowanie nigdy się nie bawiłem, tu nie pomogę.
A myślałeś o Citku NY0054, ew Sumo? Używke w tej monecie chyba dostaniesz hmmm
PS
O ile mnie pamięć nie myli, to na bazarku (ale chyba sąsiednim) leży ciekawy Citizen, nie znam nazwy modelu. Tyle, ze na gumie.

:
Jak Big Mako było za duże, to z Sumo moze byc podobnie- on jest nawet trochę większy, chociaz optycznie wydaje się odwrotnie ;)

:
Sokół & Dzik :)

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Big mak na moim ręku wyglądał tak (stare zdjęcia z telefonu):



:
No mały Mak albo Ray wpisują się tutaj jak tralala imo.



Edit: wstawienie szafiru to nie problem. Tylko po co hmmm

Ostatnio zmieniony przez adventure 2015-11-10, 14:04, w całości zmieniany 2 razy
:
za 1500 to ja bym kupił parkę :) jak SKX nie pasuje to brałbym Majtka a do parki na wakacje Monstera Orange



Ostatnio zmieniony przez Ptaku 2015-11-10, 16:04, w całości zmieniany 1 raz
:
Mam 6 zegarków więc każdy trafia na łapę średnio raz w tygodniu. Jak kupię dwa divery to jeden z nich pewnie za dużo czasu spędzi leżąc.

Ostatnio zmieniony przez carpetmonster 2015-11-10, 16:04, w całości zmieniany 1 raz
:
ale bedzie na wakacje jak znalazł :)

:
Oj tam, ja mam od paru lat po 10-15 diverów i noszę ciągle ;)

:
A M-Force?



IMO idealny do 1,5k, własny werk z rezerwą chodu, certyfikowane WR200, szafir a i wygląda też dobrze.
Tylko z bransoletą może byc problem, akurat ta wersja jest na pasku.
Za to można na bransie kupic starsze.

:
M-force jest super, tylko rozmiar to ma chyba nawet większy od bigmaka.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.