Parnis Instrument
Odpowiedz do tematu

:
Bierz stalowy, design bardzo fajny. Nie ma co się zastanawiać.

:
Jak wszyscy - to wszyscy! STA-LO-WY...STA-LO-WY...STA-LO-WY :D

Sawim
[Usunięty]
:
Wskazówki przezajefajne! Design ciekawy, ale dla mnie chyba nieco zbyt ekscentryczny - wyglada jak żywcem wykręcony z klasycznej samolotowej tablicy przyrządów :D Irzeczywiście, stalowy prezentuje się lepiej.

:
Słusznie Waćpanowie prawicie. Po przemyśleniach przyznaję Wam rację - stalowy rulez. Kupię za czas jakiś :)

Blaz
[Usunięty]
:
To co? Ja będę pierwszy, który zamówi chinolka w PVD? :D

:
Ktoś to musi sprawdzić :wink:

:
Blaz - kupuj kupuj. Jedyne co ci grozi jako pionierowy to strzały sterczące z pleców :wink:

: Parnis Instrument
Do kompletu nabyłem tego malucha. PVD wygląda super - matowe na kopercie a błysk na koronce i śrubach w uszach. Wierzchnia płyta wygląda trochę jak miedź ale jest za jasna. Może mosiądz jakowyś? Bardzo pasuje do indeksów i wskazówek. Wskazówki oczywiście nie świecą a indeksy anemicznie ale taka to przypadłość pomarańczowej lumy. Mechanizm ze stopsekundą. Jak rozbebeszę to napiszę co w środku.







Foch und Ch.
:
Jak dla mnie te kwadraty sa nie do przyjecia i nie chce nawet gratis tego : )
No ale jak Ci sprawia przyjemnosc to najwazniejsze

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Blaz
[Usunięty]
:
W końcu będziesz symetrycznie obciążony. :mrgreen:

:
Kuba, niech moc będzie z Tobą.

Blaz
[Usunięty]
:
On ma na ręku teraz całe 40 kilo tej Mocy. :mrgreen: :mrgreen:

:
Qwa no i śrubkę zgubiłem. Tą od ucha do mocowania paska. :( To jest słaby punkt bo nie mam jak tego dobrze dokręcić bo to imbus tak mały że nie mam klucza no i jak się zluzuje to kaplica. Albo przejdę na teleskopy albo przy następnym zakupie zamówię sobie zapas śrubek.

Foch und Ch.
:
a ja z chęcia bym zobaczył w realu ten zegarek. zdjęcia katalogowe mnie nie przekonywały, a na reku całkiem inaczej.

:
Kolorystycznie bardzo mi się podoba tylko, żeby koperta była okrągła :grin:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.