Zakup Seiko skx009k - pomoc
Odpowiedz do tematu

: Zakup Seiko skx009k - pomoc
Witam wszystkich uzytkowników , jestem nowym członkiem waszego forum , moja rejestracja zwiazana jest z samym problem który opisze na dole , ale nie martwcie się będe się pojawiał jeszcze , zawsze jestem chętny na nowe doswiadczenia z zegarkami : )

A więc zamierzam kupić Seiko skx009k , sam zegareczek strasznie mi się spodobał , ale nigdzie nie moge przeczytać informacji na temat jego mechanizmu ..
Mam dwa pytanka :
1.Ile ten zegarek ma -/+ tolerancji na dobę
2.Jak go zdejmę to ile będzie chodził bez załozenia na rekę ?

Podaje link do aukcji : http://www.amazon.co.uk/S...4565140&sr=1-41

ps. ah i jakbym zapomniał ! , opłaca się kupić ten zegareczek na amazon.co.uk z tego co ja wiem podatek płaci się przy płatności ?

:
1. +/- 20 sek.
2. 38-42H
Cena bez rewelacji, tym bardziej że na gumie :/
Zobacz tu:
http://www.mywatcheshub.c...9525825671a1411

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2015-10-14, 12:44, w całości zmieniany 2 razy
:
tomaliusz napisał/a:
1. +/- 20 sek.
2. 38-42H
Cena bez rewelacji, tym bardziej że na gumie :/
Zobacz tu:
http://www.mywatcheshub.c...9525825671a1411


Dziękuje za informacje !

:
Jak na amazon.co.uk to nie płacisz żadnego podatku, bo kupujesz w UE
(znaczy płacisz, ale już wliczone ;) )

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek napisał/a:
Jak na amazon.co.uk to nie płacisz żadnego podatku, bo kupujesz w UE
(znaczy płacisz, ale już wliczone ;) )


Dzięki Tomek za pomocne informacje , juz jutro zamierzam to cacko zamówić , mam nadzieje ze będzie się dobrze sprawował , pierwsze seiko w życiu :)

:
ratchet666, niech Cię ręka boska broni przed zakupem na gumie.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Posłuchaj Doriana: kupuj na kajdanie, który jest wbrew pozorom całkiem przyjemny w obejściu. Miałem już ze trzy razy skx'a 007 i wiem co mówię... Teraz czekam na kolejnego ;) Oczywiście na bransolecie.
Poza tym.... Seiko to jest to... I tyle w temacie.

:
Dorian06 napisał/a:
ratchet666, niech Cię ręka boska broni przed zakupem na gumie.


..........dokładnie :)
+
.............jeśli 007 to tylko na jubilee, a 009 na oyster.

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Dziękuje za podpowiedzi , z tego co sami mi podpowiadaliście uznałem (i znalazłem ) Seiko SKX007 , który jak udało mi się zauwazyć na forum jest cenionym zegarkiem :) , oczywiscie zegarek ten jest na bransolecie.
Cena zegarka 1000zł , uwazacie za słuszna ?

:
Wysoce nie.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Okej.
A więc to tyle ile musiałem wiedzieć w tym temacie , jak już przybędzie do mnie Seiko będę musiał się pochwalić nim w jednym z waszych załozonych tematów :)

Dziękuje za wszystkie pomocne komentarze gdyby nie wasza pomoc trafiłbym w bagno :))

Pozdrawiam !

:
Na jaki się zdecydowałeś :?: 007czy 009 :?:
Gdzie kupiłeś :?:
Bo rozumiem, że na kajdanie. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
A więc zdecydowałem się na na seiko 007 na kajdanie , kupiłem na allegro za równo 1000zł ( oczywiscie nowy , nie powystawowy , zaufany 100% użytkownik ) .
Uwazam ze dobrze postąpiłem wybierając ten model .. jak już dostane mój zegarek , zanotuje moje wrazenia :))

:
ratchet666, fajnie tylko trochę drogo hmmm

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
tomaliusz napisał/a:
ratchet666, fajnie tylko trochę drogo hmmm


Ojej, sądziłem ze cena tysiąca złoty jest jak najbardziej uczciwą sumą za ten zegarek :/
A ile powinien kosztować wedlug ciebie ten zegar ?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.