Zakup Seiko skx009k - pomoc
Odpowiedz do tematu

:
Tyle:
http://www.mywatcheshub.c...9525825671a1411
I już Ci to tutaj pisałem cool

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2015-10-14, 12:46, w całości zmieniany 1 raz
:
tomaliusz napisał/a:
Tyle:
http://www.mywatcheshub.c...9525825671a1411
I już Ci to tutaj pisałem cool


Obliczyłem stratę prawie 300złotych , przy aktualnym kursie 590,.. PLN , doliczając podatek vat wyszło mi 725,70 PLN , cóz jestem -300złotych :( , ale na błędach człowiek się uczy :)) :))

:
Na pocieszenie napiszę że jesteś stratny 22 zł. mniej bo przy płaceniu paypal-em dochodzi jego haracz :))
A jak przeszłoby bez opłat to utopiłeś 380 zeta :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2015-10-14, 12:57, w całości zmieniany 2 razy
:
ratchet666, szkoda, że nie posłuchałeś rad. :(
Następnym razem kupisz już w dobrej cenie. :))
Frycowe zawsze trzeba zapłacić. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
ratchet666, szkoda, że nie posłuchałeś rad. :(
Następnym razem kupisz już w dobrej cenie. :))
Frycowe zawsze trzeba zapłacić. ;)


...........i beczkę soli zjeść ;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Ale spokój trochę większy gdy bierzesz z Polski. Ja próbuję wymienić bransoletę na SNZK17 kupionym w USA bo ma małą wadę. Oczywiście olewają mnie a jeśli już zmuszę sprzedawcę do zamiany to mam niby wysłać i odebrać na swój koszt. Zegarek za 135$ z dostawą, jeśli nie postawię na swoim to przesyłka zje połowę różnicy pomiędzy tym co zapłaciłem a ceną ze sklepu w PL. Jeszcze niech cło dorzucą i będę w plecy.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
No ryzyko zawsze jest ale Kto nie ... ;)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
tomaliusz napisał/a:
ale Kto nie ...


Ten szampana nie pije :))

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Nawet na Allegro była (dalej jest) prawienuffka, w foliach, z odbiorem osobistym w Krakowie, za 750...

Ten dodatkowy narzut 200-300 zł czasem warto zapłacić, kupując w polskim sklepie, z polską gwarancją, żeby choćby uniknąć sytuacji jak powyżej kolegaarek314 opisał. Ale z drugiej strony, w takim SKX nie ma się co zepsuć, a gdy jeszcze można obejrzeć przy odbiorze, to ... ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Sprowadzałem skx taniej , ale kto bogatemu zabroni .

:
Rudolf napisał/a:
Sprowadzałem skx taniej , ale kto bogatemu zabroni .

Nie bogatemu ale niedoświadczonemu , z tym zegarkiem za 1k popełniłem mała gapę , ale jeszcze można mi wybaczyć :))

Ostatnio zmieniony przez Rudolf 2015-10-14, 18:30, w całości zmieniany 2 razy
:
:D widać ze niedoświadczony bo na czerwono to tylko mody mogą pisać :)
a ceną się nie przejmuj
to tylko pieniądze są - jak zegar będzie cieszył to nie ma co się przejmować :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Należy. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
:D widać ze niedoświadczony bo na czerwono to tylko mody mogą pisać :)
a ceną się nie przejmuj
to tylko pieniądze są - jak zegar będzie cieszył to nie ma co się przejmować :)

Dobrze gada pifko


A jak nie będzie cieszył, to zawsze sie chętni za pół ceny znajdą ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Kolorem czerwonym nieswiadomie pokazałem swój poziom , zaśmiałem się czytając to :)) :))
Dostałem e-maila - kurier będzie jutro , na samą myśl o tym zegarku czuje podniecenie i radość , jestem niecierpliwy :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.