Damasko DA46
Odpowiedz do tematu

: Damasko DA46
W koncu pojawil sie dlugo wyczekiwany model DA46.
Info o tym modelu juz jakis czas wisi na stronie Damasko...lecz dopiero teraz ukazaly sie pierwsze foty niefotoszopowe.

Generalnie to model DA36 z dodanym bezelem.

Dla mnie byl zupelnie obojetny...byl do czasu zobaczenia realnych fotek (zdjecia z WUS).







Oraz wersja z innym bezelem:



Dla niezdecydowanych porównawcze zdjęcie z DA36:






Ostatnio zmieniony przez pisar 2010-06-15, 19:36, w całości zmieniany 2 razy
"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Bezel dodał mu uroku, i nawet "kanarkowa" :wink: wskazówka ładnie się komponuje z całością.

:
Z bezelem lepiej ... choć i bez tego miażdżył :shock:

Foch und Ch.
:
...z bezelm fajnie, ale mogli sobie podarować minutowe kreseczki. Te na tarczy wystarczą ;)

:
:shock: malinowo!! świetny jest... ale popieram maxia że chyba podziałka minutowa jest zbedna. Tak czy owak zegar piękny :mrgreen:

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
Rzeczywiście te podwójne indeksy tak trochę nie wiem jak, ale ta żółta sekunda jest zaj**** :roll:

perfekcja to tylko cel...
/Marcin
:
No jak dla mnie miazga...tak samo jak bez bezela (DA36)...najlepiej miec oba.
Kasy brak...i co tu wybrac?? : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Podoba sie oj podoba
Uszka jak w moim Bali , koperta troche podlatuje na oyster i to na plus. Bezel dodaje mu uroku nurka .

:
to ja powiem ostre i stanowcze NIE! - nie podoba mi się pomysł na ten zegarek ani wykonanie!
36 jest zegarkiem kompletnym i skończonym! dodanie bezela tylko spieprzyło fajny zegarek!

Blaz
[Usunięty]
:
Maxio napisał/a:
...z bezelm fajnie, ale mogli sobie podarować minutowe kreseczki. Te na tarczy wystarczą ;)


Z ust mi to wyjąłeś. :wink:

:
a mi się podoba taki jaki jest :twisted:

Blaz
[Usunięty]
:
Generalnie ten bezel dodaje temu Damasku ( :mrgreen: ) trochę takiego pieprzu. Sprawia, że robi się z niego taki zadzior i przestaje być grzecznym chłopcem. :grin:

:
Blaz nie znasz się :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Ja tam bezel to nawet do Maryny bym wsadził. :mrgreen:

:
dlatego właśnie się nie znasz :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.