Parnis Instrument GMT
Odpowiedz do tematu

Krispintapicerek
[Usunięty]
:
Niby niezły - ale przegięciem sa świacące ineksy i malowane wskazówki zwykłą farbą :shock: .

Ostatnio zmieniony przez Krispintapicerek 2010-06-02, 18:34, w całości zmieniany 1 raz
:
kubama napisał/a:


46x46mm bez koronki i uszu ... malec ;)


Taki zegarek chyba urwałby mi rękę :wink:

Tak po prawdzie, to jest kwestia przyzwyczajenia do wielkości zegarka, tylko mnie do dużych zegarków jest się ciężko przyzwyczaić. Kiedyś nosiłem jeden dzień Orienta patelnię i więcej tego zegarka już nigdy nie założyłbym na rękę, był okropnie niewygodny. To może też być kwestia wyprofilowania koperty, na spotkaniu przymierzałem Burana Sibira - mimo jego wielkości ładnie układał się na nadgarstku, ale żeby ocenić czy jest wygodny to musiałbym go nosić parę dni. W każdym razie gdyby trafiła się okazja cenowa to Sibira i tak bym kupił i pewnie nie nosiłbym go, bo by mi szkoda było.

Trochę nie w temacie :oops: i sam po sobie widzę, że się marudny zrobiłem :oops: , ale to takie Smocze nocne przemyślenia :wink:

Ostatnio zmieniony przez Smok 2010-06-03, 02:08, w całości zmieniany 1 raz
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Trzeba będzie uzbierać na takie ZUO , zajebiście te śrubki wyglądają i w tarczy i w kopercie.

:
Szymuś, ty w tym zegarku to byś sobie staw barkowy wywichnął ... :lol:
A po dniu noszenia miałbyś jedna rękę dłuższą o 3 cm ;) ...

:
ALAMO napisał/a:
Szymuś, ty w tym zegarku to byś sobie staw barkowy wywichnął ... :lol:
A po dniu noszenia miałbyś jedna rękę dłuższą o 3 cm ;) ...

To nie ryzykuje większego kalectwa :oops:

:
Zasadniczo, żeby zachować poprawna postawę trzeba nosić takie obciążniki na obu rękach ale całe szczęście drugi już leci więc niedługo wrócę do pionu ;)



Foch und Ch.
:
Ten zegarek to zupełnie nie moja parafia, ale jakiś tam walor estetyczny posiada.

Zdrowo znoś !!!

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
kubama napisał/a:
Zasadniczo, żeby zachować poprawna postawę trzeba nosić takie obciążniki na obu rękach ale całe szczęście drugi już leci więc niedługo wrócę do pionu ;)


tymczasowo można kubamę poznać na miescie po przegięciu bocznym w jedną stroną :wink:

skoro się dobrze nosi, to nie mam uwag, poza jedną - twardziel jesteś :smile:

mam jakieś przeczucie, ze do svedosa już taki leci :razz: :wink:

:
Jeszcze nie :razz: :wink:

Wozu
[Usunięty]
:
Gratuluję zakupu, bydlak niesamowity :D
mnie się podoba koronka, szkoda że nie pasuje do naszego sikora.

:
svedos napisał/a:
Jeszcze nie :razz: :wink:


ale z naciskiem na "jeszcze"? :cool:

:
Jest na etapie pakowania w folię bąbelkową :wink: :razz: :grin:

:
Mała aktualizacja po ubraniu w nowe paski od Nicka

Foch und Ch.
Blaz
[Usunięty]
:
Wyższa kultura bankowości! :shock: :mrgreen:

:
To są dopiero patelnie...
A zestawik wygląda smakowicie. Szczególnie podoba mi się garnitur, takiego - jak i Instrumentów - nie posiadam.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.