Archimede Marine
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Moje wyjaśnienie też jest retoryczne i uszczypliwe, bo również nie widzę wyjaśnienia dlaczego współczesna Stowa jest znacznie droższa od właśnie Steinharta. :mrgreen:

:
No to może tak - Kemmner Marine 250EUR
42mm bez koronki
22mm pasek

Zdjęcia podprowadziłem od GuySie ;)


Foch und Ch.
Blaz
[Usunięty]
:
A na ebayu do niedawna nie za 250 euro, a za 200 euro. I do wyboru koperta polerowana lub satynowana. :wink:

:
I to jest bardzo dobra propozycja cenowa , sam zegarek również bardzo dobrze się prezentuje

Blaz
[Usunięty]
:
Zresztą można sobie u niego kupić samą taką tarczę ze wskazówkami. Koszt bodajże 90 zł z wysyłką. :wink:

:
Ale kinskiej alternatywy dla tej koperty nie widzę. Kinskiego 6498 bez tych durnych zdobień też nie widziałem. Poważnie jakbym miał trochę wolnej gotowki to takiego Kemmnera bym łynkął :???:

Foch und Ch.
Blaz
[Usunięty]
:
No niestety raczej tylko koperta Kemmnera do tego pasuje i kosztuje 300-400 zł. Ale jeśli tak policzyć... 500 zł koperta i tarcza, do tego 150 zł Asiaunitas i za 650 zł mamy całość. :wink:

:
650 to już lepiej brać tego za 200 ojro

Blaz
[Usunięty]
:
Tak, bardziej się jednak opłaca kupować od Kemmnera gotowe sztuki. :wink:

:
gdyby się dało przy następnej edycji forumowca w tym stylu zrobić - to byłoby coś. Z początku styl marine do mnie nie przemawiał, ale dojrzałem chyba. Steinhart dobrze się prezentuje, w sensownej cenie ładny mechanizm

:
Możecie zapodać jakiegoś linka do ebay'a ? Bo nic nie mogę znaleźć.

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
Teraz nigdzie nie znalazłem. Były ostatnio oferty na tz-uk ale po 180-200GBP.

Foch und Ch.
Blaz
[Usunięty]
:
Jego konto na ebayu:
http://shop.ebay.pl/erkah...=&_trksid=p4340

Co kilka-kilkanaście dni wrzuca nowe dzieła lub części. Trza cierpliwie obserwować. :wink:

Oczywiście znów dodam, że Kemmner to ten, który de facto wytwarza Precistę. :wink:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2010-08-17, 14:55, w całości zmieniany 1 raz
:
"robi Preciste" przecież kto inny mieni się jej twórcą ?? chyba że wykonuje podzespoły ??

:
Jest tylko skromnym podwykonawcą ... i firmowym serwisantem ;)

Foch und Ch.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.