Archimede Marine
Odpowiedz do tematu

: Archimede Marine
Nie masz kasy na Stowę Marine. Nie chce Ci się czekać 9 miesięcy na Dornbluth & Sohn.
Nowość od Archimede.

Handaufzug - pięknie brzmi, czyż nie. Podwójna powłoka AR. Zawsze to jeden wybór więcej.




Ostatnio zmieniony przez Wywiad 2010-08-16, 15:57, w całości zmieniany 1 raz
:
Czyli w zasadzie jest to Stowa z lat '40 ze zmienionym napisem :) Fajna :)

:
42 mm nie jest źle! i cena też nie powoduje wstrząsu - 425 ojro

:
No , nie powiem wygląda zachęcająco.

Blaz
[Usunięty]
:
Tarcza ponadczasowa. Pewien standard, do którego się równa. Bardzo mi się podoba. Nieważne czy Stowa, czy Archimede, czy własny mod - będę ją miał. :wink:

:
To unitas ?? tam siedzi

:
hotwax napisał/a:
To unitas ?? tam siedzi


Tak, Unitas

:
To juz mi sie podoba lubie zegarki na unitasach i pochodnych

:
tak jak Blaz - kiedyś będę miał. Skoro można taniej, to czemu nie?

:
Można pomyśleć i następny nasz projekt zrobić w podobnym stylu. W sumie to banalna sprawa.

:
Zegarek- marzenie. Świetny jest. Z tą ceną też nie jest tragicznie, na pewno korzystniej niż Stowa Marine, którą mam od dłuższego czasu na celowniku. Jest już w sprzedaży? Jak z dostępnością?
Ciekawi mnie sprawa totalnego zerżnięcia designu Stowy, w najdrobniejszych szczegółach. Można to tak? ;)


Uploaded with ImageShack.us

:
Oczywiście że można, wogóle nie wiem co ty robisz wśród Miłośników jeśli takich oczywistych oczywistości nie kumasz :lol: ;) ;) - aryjskie klony to dobre klony!
Poza tym oczywiste jest dla każdego Miłośnika, ze te dwa przykłady się zasadniczo i głeboko róznią - Stowa ma trójkącika na "12" i inne indeksy. No po prostu aż mi głupio oczywistości tłumaczyć :twisted: :mrgreen: :wink: :wink:

:
Problem z naszym prosjektem byłby z kopertą - 42 mm... I jak ze wskazówkami?
Ogólnie zegarek fajny - prosty i elegancki :)

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Krzysiek- zapomniałeś jeszcze o nieco innym sekundniku i napisie Handaufzug. No i to przeca Archimede, a nie Stowa- to wszystko tłumaczy :P
Kurcze, jeszcze raz napiszę- zajebisty zegarek.

Blaz
[Usunięty]
:
Niezawodny Kemmer od Precisty już robi takie tarcze. :mrgreen: Za 21,5 euro z wysyłką. :mrgreen:

Nawet jeśli doliczyć bardzo drogą 42-milimetrową kopertę od niego, za którą sobie żąda 100 euro, oraz powiedzmy AsiaUnitasa za około 50 dolarów z wysyłką, to okaże się, że mamy "Marinę" za 650 PLN. :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2010-05-30, 17:04, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.