Gdzie mieszkają nasze zegarki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
goTomek, trudno :popcorn: pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
U mnie po roszadach zbiorek wygląda tak:


W tym roku już dużych zmian raczej nie będzie - prawdopodobnie dojdzie 1 sztuka cool

:
:)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Słoniu, sporo wolnego miejsca Ci się zrobiło :złośliwiec:

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito napisał/a:
Słoniu, sporo wolnego miejsca Ci się zrobiło :złośliwiec:


Powiem Ci, że bardzo dobrze. Mam teraz większe możliwości uzupełnienia pudełeczek a i częściej na ręku goszczą zegarki, które dają mi sporo frajdy - bo w sumie już same takie zostały cool

:
I to było dobre posunięcie. Dokupisz Longinesa, Tissota i Cerine Diver pogoni trzy z góry i bedzie miód :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Słoniu super zestaw, ale brakuje jakiegoś rasowego divera :złośliwiec:

pifko

:
kornel91 napisał/a:
I to było dobre posunięcie. Dokupisz Longinesa, Tissota i Cerine Diver pogoni trzy z góry i bedzie miód :)


Dokupić planuje właśnie te wymienione ale górne pewnie też zostawię pifko

:
fajne pudełka macie pifko

Co Cię nie zabije to Cię je#nie po kieszeni :/
:
A u mnie bez listopada bez zmian tylko foto z dzisiaj.


Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
To i ja pokażę moje 2 pudełeczka :))




Pozdrawiam,
Bartek
:
Słoniu, ale masz mało zegarków :D

A jak już pokazujecie, to dorzucę swoje- chociaż trudno temu pudełku dobre foto zrobić ;)



:
Machu napisał/a:
Słoniu, ale masz mało zegarków :D


c'nie - i same badziewne :D pifko

:
Machu, fajnie ewaluowało Twoje pudełko :) Sumo, Bestię, Ancona i Borelisa bym ponosił :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, - zamieszałbyś coś w pudełeczku.... Jednego G i Air Diver'a można by było na coś nowego wymienić hmmm

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.