Gdzie mieszkają nasze zegarki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Prezesie... No jak Prezes może.... Oczywiście, że moje. To fotki z układania. Jak ułożę wrzucę całość.

:
yorki_man, to powinno się leczyć. ;)
Tylko gdzie i czym :?: ;)










Pokaż koniecznie.
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Próbowałem - nawet terapii wstrząsowej cool

Nie dałem rady :))

:
yorki_man napisał/a:
Eeee tam budy budujecie :P

Jak budować ołtarzyk to na maksa...


[url=http://i1289.photobu...dac.jpg]Obrazek[/URL]

[url=http://i1289.photobu...c1d.jpg]Obrazek[/URL]


Oj bym miał problem w domu...gdybym tak chciał bezpośrednio eksponować hmmm

World Wide Watches
:
Sprawa wyglądała tak. Pewnego dnia Najlepsza z Żon na maksa się wkur*, znaczy zdenerwowała się. Zegarki były wszędzie - na parapecie, w pudłach, na biurku i pod biurkiem. Powiedziała stanowcze dość. Skoro ładuję czas i kasę w swoje zabawki to musi być je widać. Długo trwały debaty gdzie to wyeksponować, w końcu z wielkim bólem musiała przyznać, że jedynym miejscem jest salon. Zaczęła zbierać kasę a ja porządkować (z grubsza) zegarki. Trochę to trwało i niestety część zbioru poszła pod nóż bo koszta okazały się większe niż sobie wyobrażaliśmy. Wiecie jak trudno znaleźć kogoś sensownego do zbudowania takiego ołtarza? Szok! Ten kredens ma 185x209 cm, trzy kolumny osobno otwierane po 7 pólek w każdej. Trochę towaru weszło - zderzyłem się z innym problemem. Cholernie dużo wyszły paski do zegarków i to nawet te najtańsze kupowane w TimePolu. Trochę proces meblowania trwa bo coś tam raz na jakiś czas wpadnie a zaskórniki idą na paski. Zdobycie ekspozytorów jak na zdjęciach (a nie są one w sprzedaży) to już osobny temat :)
Natomiast wyeksponowanie zbiorów pozwoliło mi w końcu znaleźć podwójne egzemplarze ;)

:
yorki_man, jesteś mim fanem pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
:shock: :shock: :shock:

:
Nieźle :shock:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Fajny salon :)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
yorki_man napisał/a:
[...]
Natomiast wyeksponowanie zbiorów pozwoliło mi w końcu znaleźć podwójne egzemplarze ;)


Ten fragment mi się najbardziej podoba... :)) :)) :))

pifko

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
yorki_man, OoooOooooOoO niezłą gablota...parafrazując klasyka...mają rozmach s..syny pifko ...nie obraź się za tych synów.

:
Hehe Jak sam Siara Siarzewski to powiedział to jak mógłbym się obrazić :D

:
Yorki, czy przewidujesz jakieś wycieczki? cool

Gbourek.

:
Biorąc pod uwagę koszty muszę wprowadzić jakie bilety, może nawet karnety :D

:
To właśnie miałem na myśli :D

G.

PS: Mam nadzieję, że zawiadomisz o uroczystym otwarciu? :)

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2015-11-06, 22:26, w całości zmieniany 1 raz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.