Gdzie mieszkają nasze zegarki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Tylko wybitni znaffcy tak trzymają, Ci którzy znają się na zegarkach a nie tacy, którzy zbierają złom i wydaje im się, że się znają :złośliwiec:

;) :))

:
............coś w tym jest hmmm
;) pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Cała moja kolekcja :) i napewno wiecej nie bedzie , moga tylko rotowac :)



:
Revolta i to jest dobra droga, bo ja i paru jeszcze to chore ludzie facepalm :złośliwiec:

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi napisał/a:
Revolta i to jest dobra droga, bo ja i paru jeszcze to chore ludzie facepalm :złośliwiec:


Nie ma ludzi zdrowych, są tylko źle zbadani :))

:
revolta, i tak bardzo fajna kolekcja pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Jezeli mam byc szczery to chcialbym na ta chwile zeby rotujacy byl tylko g-shock ;) reszta mi bardzo pasuje , choc marzy mi sie armida A1 :(

:
revolta, masz jeszcze dwa miejsca :)) :D

:
revolta napisał/a:
Jezeli mam byc szczery to chcialbym na ta chwile zeby rotujacy byl tylko g-shock ;) reszta mi bardzo pasuje , choc marzy mi sie armida A1 :(


dwa miejsca jeszcze masz ;)

ale Sylwek wstrzeliliśmy się pifko

Ostatnio zmieniony przez Jacobi 2014-11-04, 18:17, w całości zmieniany 1 raz
:
Svedos napisał/a:
revolta, masz jeszcze dwa miejsca :)) :D





Cytat:
dwa miejsca jeszcze masz



Nie nie nie nie nono nono nono

:
revolta napisał/a:
Cała moja kolekcja


Fajny marych. hmmm Muszę się chyba zmusić do zakupu w Getat :głową w mur:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
revolta napisał/a:
Cała moja kolekcja


Fajny marych. hmmm Muszę się chyba zmusić do zakupu w Getat :głową w mur:




Noooooo tez mi sie podoba ;) to moja trzecia maryska i naprawde jest roznica jezeli chodzi o wykonanie , koperte , itd . niz inne

:
revolta napisał/a:
naprawde jest roznica jezeli chodzi o wykonanie , koperte


Ale te nowe są ogólnie lepsze, mam dwie z tych nowszych wypustów i to jest niebo a ziemia w porównaniu z tymi z przed 3 lat ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Nie tak dawno temu kupiłem w Lidlu takie oto pudełko na herbatę (w sumie to moja lepsza połowa zaproponowała bym kupił, bo w dotychczasowym już mi się zegarki nie mieściły ;) ).



Potencjał w tym pudełku był, ale chciałem coś ciemniejszego. W ruch poszła więc bejca w kolorze "palisander" i kilka jej warstw trzeba było nałożyć, żeby uzyskać satysfakcjonującą ciemność pudełka ;)
W międzyczasie z otuliny do rur powstały spłaszczone w formie szkielety poduszek do zegarków (spłaszczone, bo pudełko trochę za niskie, trzeba więc było rozpłaszczyć zegarki w pudełku). Potem przyszedł czas na kupno materiału i szycie poduszek - idealne zajęcie na jesienny wieczór dla dwojga :D
Niestety pudełko, skoro było tanie, wyposażone jest w pleksę zamiast szyby, która to pleksa pobrudziła się bejcą przy malowaniu. Nie sądziłem, że trudno będzie ją zmyć, ale niestety okazało się, że jedynie gąbka do mycia naczyń sobie z tym radzi. Miało to swój skutek uboczny - na pleksi powstały rysy. Może nie wygląda to najlepiej, ale zawsze mogę powiedzieć, że taką miałem koncepcję :D Zresztą pleksa "zmatowiona" po całości nie wygląda tak źle.

Generalnie pudełko bardzo fajne, łatwo poddało się modyfikacji i efekt wyszedł zadowalający, przynajmniej dla mnie. Zastanawiam się czy nie polakierować go jeszcze jakimś błyszczącym lakierem, bo po bejcowaniu pudełko jest matowe, ale to pewnie za jakiś czas.
Efekt prac poniżej:






:
gryson, fajnie wyszło no i zegarki się mieszczą ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.