Gdzie mieszkają nasze zegarki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

: Gdzie mieszkają nasze zegarki
Czyli jak i gdzie trzymacie swoje zegarki? :D Zacznę:




Ostatnio zmieniony przez Santino 2013-01-06, 13:21, w całości zmieniany 2 razy
:
To nie jest miejsce spoczynku moich zegarków, na codzień leżą sobie w szufladach w odpowiednich boxach.

To podręczny magazyn tego co jest aktualnie w użyciu. :wink:







Zdjęcie nie najlepszej jakości, ale nie mam tam odpowiedniego oświetlenia

qbapiasek
:
Nowy domek dla zegarków jest już u mnie:



http://img249.imageshack.us/i/dsc01322v.jpg/

http://img137.imageshack.us/i/dsc01323q.jpg/



Tylko proszę bez uwag co do wielkości kolekcji :P napisałem sobie nad łóżkiem słowa sszwedo: "młody i rozwojowy" i kolekcja będzie się rozwijać w coraz szybszym tempie :D motywuje mnie to :wink:

:
jak pisałem o specjalnej półeczce na kizi

to mnie wyśmiali wiec teraz to mam specjalne pudła

ale sie nie chwale

:lol:

:
No pochwal się, pochwal. Tu sami swoi - nawet wyśmianie mniej boli :P ...

Sawim
[Usunięty]
:
Cieszę się... Choć, może i nie powiniennem, ale się cieszę... Fajnie jest mieć paru współuzależnionych, mających więcej zegarków, niż jest dni w tygodniu ;P Gdzie mieszkają moje, tymczase nie zaprezentuję, bo ktoś móglby to odebrać jako chiński obóz pracy przymusowej ;P



Ps: qbapiasek - jak Ci się sprawdza ten beżowy shark? To genuine, czy może niekoniecznie?

:
Dawajcie chłopaki te swoje,pudła, szuflady i półeczki, nie wstydzić się, każdy od czegoś zaczynał.

qbapiasek
:
Sawim napisał:
Cieszę się... Choć, może i nie powiniennem, ale się cieszę... Fajnie jest mieć paru współuzależnionych, mających więcej zegarków, niż jest dni w tygodniu ;P Gdzie mieszkają moje, tymczase nie zaprezentuję, bo ktoś móglby to odebrać jako chiński obóz pracy przymusowej ;P Ps: qbapiasek - jak Ci się sprawdza ten beżowy shark? To genuine, czy może niekoniecznie?
Niekoniecznie :D pisałem w dziale o paskach co to za pach (Canyon02 z russtime) :D Recenzja będzie za niedługo :)

:
No to macie co chcieliście .. :wink:



http://www.fotosik.pl



W domu malowanie, więc trzódka drugiej linii (taka co ją mniej lubię :wink: ) spryzmowana w pomieszczeniu zastępczym ... Rezerwa operacyjna - na stolikach/blatach/powierzchniach płaskich ... :)

Proszę też zwrócć uwagę na gustowne gatki :wink: ... - nie chciało mi się foty edytować.

:
ALAMO napisał:
No to macie co chcieliście .. :wink:



http://www.fotosik.pl



W domu malowanie, więc trzódka drugiej linii (taka co ją mniej lubię :wink: ) spryzmowana w pomieszczeniu zastępczym ... Rezerwa operacyjna - na stolikach/blatach/powierzchniach płaskich ... :)

Proszę też zwrócć uwagę na gustowne gatki :wink: ... - nie chciało mi się foty edytować.




Ktoś już dzisiaj powoływał się na "Seksmisję" to i ja się powołam:

"niezły tu burdel macie, siostry" :lol: :wink:

:
Jest jak w tym dowcipie - po prawej k**wy, a po lewej złodzieje! A jak ktoś niczego nie ukradł - to niech się przesiądzie :D !

A na serio - w tym bajzlu jest logika! Na wprost - rprochowka, stare wygi wiedzą o co idzie (raz jeszcze dzięki Robert :D ), po prawej na tackach 6 poziomów x 20 sztuk, ale żona robiła "porządek" i dwie órne odstaja ... Po lewej - pudełka z przegródkami, w każym jakieś 20-30 sztuk (zależy w jakim stopniu kompletacji :P )... Na wprost na dole odwód operacyjny, w koszyczkach zegarki nad któymi pracuję/nowe zakupy/do sprzedania...

Do tego jeszcze dochodzi " stół w kuchni, 2 stoliki, 4 parapety, i stół w salonie ...

Ale wiryna jest w produkcji, więc nie znacie dnia ani godziny :wink: ...

Blaz
[Usunięty]
:
Niezłe, niezłe. :D

To ja jutro zamieszczę pudełko na paski. :D

:
Jutro mam zaplanowane wesele, nie moje oczywiście, ale w przyszłym tygodniu pokażę moje "garaże" i pudełko na paski też. Będziecie zaskoczeni, to mogą być sceny mrożące krew w żyłach.



Magazyn podręczny



Podręczna narzędziownia



Zespołownia i narzędziownia



Warsztat



Magazyn zegarków1



Magazyn zegarków 2



Burdello







Więcej wam nie pokarzę , bo to uwłacza zegarkowej godności, odpowiadam na ewentualne pytania, czasami sprzątam :lol:

:
Sszwedo -



to jest karygodne

jestem oburzony

jak można

dlaczego ??

nie moge tego zrozumieć

dlaczego ?? ...





... te szuflady nie mają oklejonych krawędzi



Grzesiek

ps. Zdarzyło Ci się nakręcić równocześnie całą zawartość szuflady??

:
Te szuflady jak i wszystkie meble w tym pomieszczeniu zrobiłem własnymi rękami według własnego projektu, przy docinaniu elementów zabrakło mi okleiny, postanowiłem zrobić to później i ...... i tak zostało.



Czy mi się zdarzyło nakręcić całą zawartość szuflady, raczej szuflad ... i owszem kiedyś nakręcałem wszystkie zegarki codziennie, później raz na tydzień, teraz raz na miesiąc albo i dwa i zajmuje mi to około godziny, to jest katorżnicza praca a na palcach mam odciski.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.