Pracownia D.
Odpowiedz do tematu

:
halina napisał/a:
Santino napisał/a:
tylko dwie

Santino, niewłaściwa interpretacja. To są dwie ;)


Właśnie... ja nie mam jeszcze żadnej, Sebastian słowo klucz - jeszcze. :twisted: :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Ooo Marcin! Sto lat. Wyszło jak zawsze :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
Michał napisał/a:
Sebastian słowo klucz - jeszcze. :twisted: :twisted:

Kogo skorumpowałeś? :P
On wie że do Redy chcesz ją założyć? :złośliwiec:

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sebastian, no ale kto bogatemu zabroni... :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
no w sumie my, bo co z tego że ma kasy multum i stać go na paski Redy jak NIKT mu nie sprzeda takiej klamerki na wypasie :złośliwiec: :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Pasek, paskiem. Przeciez klamra z dobrym paskiem sa często drozsze od zegarka do ktorego montujemy ten zestaw :-P

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13 napisał/a:
Pasek, paskiem. Przeciez klamra z dobrym paskiem sa często drozsze od zegarka do ktorego montujemy ten zestaw

Niby tak, ale jednak (sorry Sebastian) te badziewia od Seby nie zasłużyły, żeby przy tak zacnych paskach Redy, być zamocowane.

:D

:
Paski rzeczywiście piękne! :)

Omnia tempus habent
:
Dzięki! Za słowa chwalebne :roll:
Czasem mam wrażenie że nie tylko paski ale i zdjęcia robie coraz gorsze, ale pal licho dwa vitydże




perfekcja to tylko cel...
/Marcin
:
Wypasik cool

:
Oldskulowa taśma :)

A zdjęciami się nie przejmuj, ja nigdy nie robiłem dobrych :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
ja nigdy nie robiłem dobrych :)

tak jak pasków :złośliwiec: Reda lepsze robi ;) :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Możesz mieć rację, nigdy nie twierdziłem inaczej :)
Choć ostatnio usłyszałem od kogoś, że się cenię :P

FORZA Robert!
RK WRT
:
no już nie fochaj się tak :) obydwaj fajne robicie pachy pifko
hmmm tak myślę że chyba dojrzałem do jakiegoś kolejnego pacha :)
nałóg mnie zżera :głową w mur:
;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.