Moje paski - mkleathers
Odpowiedz do tematu

: Moje paski - mkleathers
Cześć wszystkim.

Po przywitaniu się i zachęcie chciałbym podzielić się swoją skórzaną twórczością. Przygodę ze skórą zaczynałem na innym forum dziergając akcesoria do wszelkiego asortymentu ostrych przedmiotów. Potem jakoś przeszło na inne rzeczy. Od dłuższego czasu paski do zegarków stanowią dużą część tego co robię. Ich tworzenie sprawia mi najwięcej frajdy. A do tego poprzez paski i zegarki klientów sam zacząłem interesować się tematem zegarków :)

Paski powstają z różnych skór, cielęcych, egzotycznych, skór z odzysku... Parę lat temu zostałem poproszony o stworzenie paska na rękę do zegarka kieszonkowego i do dnia dzisiejszego jest to typ paska który bardzo lubię wykonywać. Powstało parę wersji konstrukcyjnych będących oczywiście wariacją na temat pasków z początku XX wieku.

Gadu, gadu a zdjęcia (sporo) mówią więcej. Zatem parę przykładów ostatnich produkcji. Pozdrawiam

Mateusz

Zielony struś do Pama




Niebieski kajman





Szary kajman w nubuku





Jaszczurka





Kaiman i jaszczurka





Struś





Rally z zawijanymi brzegami...



...i zwykłe












I trochę vintage ;) Skóry z ładownic wojskowych















Inne skóry cielęce












I parę przykładów pasków do kieszonek. Tak na wstępie dla ortodoksów ;) Robię to co zamówią klienci. Czasami eleganckie, czasami z epoki a czasami udziwnione.














Pozdrawiam

:
:shock: super prace pifko

Co Cię nie zabije to Cię je#nie po kieszeni :/
:
to rally super!
Jak u Ciebie z terminami? :złośliwiec:

beceen | ***** ***
:
No generalnie jest wypas :)) Parę razy juz oglądałem prace kolegi szukając inspiracji w sieci ;)

:
Napiszę to samo co na kmziz. Świetne te paski i tyle. Dla mnie te rally świetne i te z małymi dziurkami tropic również :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Brawo!
Ciekawe jak cenowo ;)

Skate or die!
Maras68
[Usunięty]
:
najlepsze moim zdanie, wręcz hity to:








Spam
[Usunięty]
:
kornel91 napisał/a:
Napiszę to samo co na kmziz. Świetne te paski i tyle. Dla mnie te rally świetne i te z małymi dziurkami tropic również :)


+ 1000000 pifko choć na kizim nic nie pisałem... alem namiętnie oglądał :D

:
Cytat:
Brawo!
Ciekawe jak cenowo ;)


Dokładnie. I czy kolejka jest, bo poszukuje czegoś do Marysi ;)

diver
[Usunięty]
:
Jeśli kolega robi pod konkretny zegarek, to kupuję (gdyby to miało być uniwersalne to nie bo już jeden podobny kupiłem i to nie wygląda dobrze- wiem wiem podobny robi różnicę ;) )
a ja się nie kajam i podtrzymuję, moje propozycje były równie konkretne co sprzedającego :)) pozdro dla PPD na urlopie- do rymu?

Ostatnio zmieniony przez diver 2015-07-22, 16:50, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie masz uprawnień do składania ofert czy propozycji handlowych, odsyłam do regulaminu

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2015-07-22, 13:38, w całości zmieniany 2 razy
:
Panowie bardzo proszę nie zadawać pytań "handlowych" bo kolegamkleathers, jest z nami od dwóch dni i nie ma uprawnień do składania ani przyjmowania ofert a tu już padły co najmniej dwa pytania odnośnie terminów,że o handlowej odpowiedzi nie wspomnę.Do momentu kiedy nasz nowy kolego nie nabędzie uprawnień temat możne służyć tylko pokazywaniu efektów jego pracy, w przeciwnym wypadku temat zostanie zamknięty i wyląduj w koszu



A pasiorki i owszem zacne.

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2015-07-22, 13:44, w całości zmieniany 1 raz
:
Rozumiem, kajam się i przepraszam a forumowego statusu nabędę w swoim czasie.
M.

:
O ja też sorry, zapomniałem.
Jak coś to PW.

Skate or die!
:
Świetna robota pifko

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.