Nowe nabytki Vintage
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Jak mawiali starożytni Germanie - niet prabliema ;) .

Antisocial and faceless...
diver
[Usunięty]
:
mw75 napisał/a:
Jak mawiali starożytni Germanie - niet prabliema ;) .


ja ja jawol - zwłaszcza Władimir Władimirowicz Putin pierwyj Gierman gawarit eta :))

Maras68
[Usunięty]
:
Wintergreen - czekamy na pokaz Twojego nowego NABYTKU :głową w mur:

:
feleksc napisał/a:
Piękny werk ,z takiej omeszki to każdy by chciał pasówkę zrobić pifko



Czy ja wiem? Ostatnio 2 takie działąjące 17-ki z tarczami znajomemu dałem bo mnie tylko wqrw..y. Ładniejsze zostawiłem... na razie , jeszcze... ;) Jak ktoś chce werki pod pasówki, pytać dogadamy się! :)

Pozdro!!!
diver
[Usunięty]
:
kaido2 napisał/a:
feleksc napisał/a:
Piękny werk ,z takiej omeszki to każdy by chciał pasówkę zrobić pifko



Czy ja wiem? Ostatnio 2 takie działąjące 17-ki z tarczami znajomemu dałem bo mnie tylko wqrw..y. Ładniejsze zostawiłem... na razie , jeszcze... ;) Jak ktoś chce werki pod pasówki, pytać dogadamy się! :)


Kaido chętnie kupię od Ciebie werk omesi z mikro (masz rację inne to wspaniałe długowieczne
choć mało dokładne werki :) ), jeśli chciałbyś sprzedać jakąś omesię z mikro to proszę
o info tu, a później na pw pogadamy, pozdrawiam pifko

:
feleksc napisał/a:
hrabia napisał/a:
Ten francuz to męski, męski... Sądząc po stylu i dość szpetnym wykończeniu werku, to taki późny Cupillard. Czyliż FE.


Dzięki ,dzięki szczególnie za ,,szpetny ''
:)) pifko
Panowie ja nie mam żadnych zaburzeń ,po prostu pytanie takie o te lata 60'.
Pewnie że byloby super jakby miał tak 40 mm .
Ale nie jest tragicznie .
Maras ta 30 tka ze zdjęć wcale tak mało nie wygląda ,
tyle że ludzie zdaje mi się ogólnie mniejsi byli .
A spore modele tylko praktycznie w lotnictwie się sprzedawały .

Ja bym obstawiał lata siedemdziesiąte,chyba wtedy pojawiły się tarcze z takim szlifem.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran napisał/a:
Ja bym obstawiał lata siedemdziesiąte,chyba wtedy pojawiły się tarcze z takim szlifem.


IMO klasyka lat 60-tych ... i tak bym ostrożnie datował tego francuza ... a w związku z tym typowy rozmiar to +/- 35mm ... znaczy gigant to nie jest. :))
Jeśli dobrze kojarzę, to właśnie wtedy także zaczęły się pojawiać wersje "junior" ... czyli chłopięce takie :D ... czasami nawet ze stosowną adnotacją na tarczy. :)

Maras68,
Ten Eni Wintergreena to nie jest nowy nabytek, był już pokazywany ... ja naprawdę nie chcę być złośliwy, ale nie wiem jak Ty czytasz to forum, bo że piszesz to wszyscy wiedzą.

Ostatnio zmieniony przez Woj_Woj 2015-06-25, 16:33, w całości zmieniany 1 raz
:
............i tu

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:
dziś obrodziło fajnymi nabytkami :))

gratuluję Jimmy, żółwik extra pifko

:
........dzięki pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Maras68 napisał/a:
Wintergreen - czekamy na pokaz Twojego nowego NABYTKU :głową w mur:

Ale to żaden nowy nabytek. Pokazywałem go już wcześniej http://www.czwarty-wymiar...0&postorder=asc wtedy miał inną bransoletkę.
Jeśli trzeba, to proszę więcej zdjęć, ale też starych




Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
Maras68
[Usunięty]
:
tak czy inaczej graty po raz wtóry pifko cool

:
Enicara mam na liście cool
Zacny cykacz pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Atrakcyjny jest ten "żółwiowy" design. W sumie nie mielibyśmy nic przeciw żeby najbardziej przystępny cenowo i najlepiej sprzedający się współczesny diver Seiko czyli SKX007 był produkowany w tej klasycznej kopercie. Nie my jednak decydujemy...

Zegarki * Rower * Radio
:
........dokładnie

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.