Prosba po zakupie pilota
Odpowiedz do tematu

: Prosba po zakupie pilota
Zakupilem Parnisa pilota 46mm (lub 47) w automacie.Teraz tak sie zastanawiam,czy nie bedzie dla mnie zbyt wielki?Nadgarstek mam blisko 20cm,wrzucilby ktos fotke nadgarstkowa takiego cudenka (lub innego w takim rozmiarze)?Bylbym dozgonnie wdzieczny (-:

Ostatnio zmieniony przez Janek 2010-05-15, 00:19, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Wozu
[Usunięty]
:
20 cm to jest ogromny nadgarstek możesz być spokojny :)
Proszę tutaj masz mój 16 cm nadgarstek i 47 mm czystego big pilota ;)





i jeszcze znalazłem:

Ostatnio zmieniony przez Wozu 2010-05-15, 00:27, w całości zmieniany 1 raz
:
Dzieki Wozu,wlasnie takiego zakupilem.Na Twojej "szesnastce" wyglada to fajnie,wiec na moim nie bedzie problemu :]
P.S. Jestes z tego cudenka zadowolony?Jak z luminova (czy w ogole jest?)?Mechanizm ma jakies dodatki typu hack sekunda,reczne dokrecanie,szybka zmiana daty?Ma to jakies WR?(-;

Ostatnio zmieniony przez Janek 2010-05-15, 02:06, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Takiego samego sprowadzałem dla A...skiego.
Ten pilot też jest na ST25, więc ma stopsekundę, dokręcanie datę to nie pamiętam czy się szybko zmienia. Luminova świeci ładnie ale bardzo krótko, czyli marnie świeci :D
Koronka jest zakręcana, na deklu jest uszczelka - można spokojnie założyć WR50.

:
To czadersko,bede mogl sobie nawet poplywac :D
Czyli Jimmiego zegarek wakacyjny 2010 ;)
Dzieki Panowie za pomoc.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.