Tylko dla Orłów - 85A wypływa na patrol :-)
Odpowiedz do tematu

:
Od wczoraj u mnie :))


World Wide Watches
:
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa........ też wchodzę cool

35. capek
36. Szczupic
37. yanwbd
38. Strzała
39. Szymon
40. Sentinel
41. Eustachy
42. zmisz
43. MaZoK
44. Ptaku
45. Scattergun
46. barteq_m
47. soda
48. Nathan
49. Blacha
50. tomaliusz
51. Lao Tse
52. Jimmy
53. Morion
54. Carcas7
55. Dariusz51
56. mrd
57. Piort
58. Silicon
59. Jazz-
60. adventure
61. Mazik77
62. jimmy :))
63. zetrov
64. ukasz.pa
65. raist
66. grejtfrut

:
Orzeł przypłynął do portu Kielce. Właściwie to nic nowego nie napiszę o tym zegarku, ale na żywo bardzo dużo zyskuje. Miałem Batorego i nie powiem, ładny, a jakże, ale Orzeł jest super. Pierwszy zegarek PVD, który mi się podoba, a nawet bardzo.
Do tego stopnia, że zacząłem się zastanawiać nad jego zakupem. Niestety nie w sklepie Gerlacha jest tylko wersja stalowa :( Może kiedyś jakąś używkę hmmm

:
Capek, na dniach pojawi się w sklepie kilka sztuk z niebieską tarczą.

:
Ale będą jeszcze? Czy już ostatnie sztuki? Tak szybko to nie zdobędę środków na zakup ;)

:
Będą, będą.

:
Fajnie. Póki co, jest to mój nr 1 w Waszej ofercie. Ciekawe czy go coś nie przebije z nowych projektów hmmm

:
Bum :!:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Brak od kilku dni odpowiedzi na PW od kumotra Szczupic. W takim razie wysyłam PW do yanwbd.

:
Pyk

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Płynął, płynął i odpłynął ;) Mój tydzień z Orłem się zakończył i dzisiaj zegarek pojechał do Strzały.
Zegarek pozostawił miłe wspomnienia. Niebieska tarcza świetnie komponowała się z niebieskim AR i czarną kopertą. Nie jestem miłośnikiem czarnych kopert, a jednak Orła kupiłbym właśnie w tej wersji :)

:
Orzeł dopłynął ;)


Szymon
[Usunięty]
:
A teraz u mnie:

:
Potwierdzam, przekazane do rąk własnych ;)
Zegarek bardzo fajny, nosiłem cały tydzień. Gdyby elementy stalowe na tarczy były złote to byłoby jeszcze lepiej :)

Szymon
[Usunięty]
:
Strzała napisał/a:
Gdyby elementy stalowe na tarczy były złote to byłoby jeszcze lepiej


I klamerka czarna :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.