Tisell TS Pilot
Odpowiedz do tematu

:
.............fajna recenzja, a pilot jak pilot ;)
pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:
jimmy napisał/a:
a pilot jak pilot ;)


nie mów,nie mów, ostatnio coś bąkałeś o nabyciu pilota :złośliwiec:

:
:popcorn:

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Dzięki za recenzję, jak zwykle miło się czyta. Zegar fajny, tylko już mógł Koreaniec jeden zauważyć tę dziarę na kopercie, trochę tak nieteges z jego strony

:
Można sobie samemu z tą niedoróbką poradzić .

:
Słoniu, nie wiem czy to kwestia zdjęć, czy ogólnie jakość wykończenia koperty pozostawia wiele dożyczenia, widać jakieś takie jakby mikro wgniecenia, dziarki szczególnie w okolicach połączenia koperty i dekla.

:
kurynio, dajcie spokój to nie jest zegarek za milionpięćset pewnie wysyła ich w świat od groma i nie ogląda pod lupą każdego egzemplarza ,mógł po postu tego nie zauważyć . Obstawiam że wystarczy do niego napisać , wysłać fotkę i wymieni bez szemrania na w pełni sprawny egzemplarz.

Kupowałem od niego dwa zegarki i kontakt z nim był bardzo dobry, poprosiłem nawet żeby mi zamienił pasek na inny niż niż standardowy, chodziło o pasek od innego modelu to przysłał mi dwa w gratisie :)) .
Tak że nie róbta scen jak jakieś przekupy :D

:
rrr napisał/a:
sorki za off topic ale ma ktoś może tisella z szafirem z AR bo rozważam dokupienie takiego szkła do mojego egzemplarza i chciałbym zobaczyć efekt końcowy takiej zmiany


Do mnie taki idzie, ale jeszcze jest w szczurkowych łapkach, niestety :(

A recka jest rzetelna - aż się boję o ewentualny stan swojego egzemplarza...

Ostatnio zmieniony przez CornCobbMan 2015-04-24, 08:37, w całości zmieniany 1 raz
"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Mój jest bardzo elegancki. Żadnych wad.

[ Dodano: 2015-04-24, 08:50 ]
bofff napisał/a:
Tisell sprzedaje też części, ja brałem od niego wskazówki

O! To sobie sprawię szkło. Bardzo mu tego brakuje.

Skate or die!
Maras68
[Usunięty]
:
Svedos napisał/a:
Obstawiam że wystarczy do niego napisać , wysłać fotkę i wymieni bez szemrania na w pełni sprawny egzemplarz.

Kupowałem od niego dwa zegarki i kontakt z nim był bardzo dobry, poprosiłem nawet żeby mi zamienił pasek na inny niż niż standardowy, chodziło o pasek od innego modelu to przysłał mi dwa w gratisie :)) .
Tak że nie róbta scen jak jakieś przekupy :D


pewnie Svedos ma rację pifko

:
Do mnie tez idzie Tisellek, tak jak u kolegi CornCobbMan, jest u szczurków i to już 5 dzień :(
Svedos, zgadza się nie jest to jakaś mega kłalita, nie kosztuje majątku, ale widać kontrola jak w Parnisie. Co do kontaktu z gościem z Tisella jak najbardziej jest w porządku, pewnie by wymienił, ale przy tych kosztach zegarka, koszty wysyłki, ewentualność kolejnego cła spokojnie podwoi koszt samego zegarka, zatem gra nie wiem czy warta świeczki

:
kurynio, warta warta, nie musi "wysyłać "kurierami" tylko zwykła przesyłką poleconą po drugie jak znam życie to przy montażu zegarka skupia się na tym żeby wszystko zagrało werk, wskazówka tarcza, dopasowanie wałka, uważanie na pyłki, regulacja i zwyczajnie jak każdy z nas mógł przeoczyć taką wadę. Zresztą ze swojego własnego doświadczenia wiem że jak się robi wiele egzemplarzy tego samego modelu to bardzo trudno coś takiego wychwycić bo pewne czynności wykonujesz "mechanicznie" i oko zwyczajne tego nie wychwytuje, patrzysz na to i nie widzisz. Mnie się zdarzyło kilka razy odwrotnie założyć paski w zegarkach gdzie w rządku leżało kilka tych samych egzemplarzy i ja tego nie zauważyłem...no i poszło do ludzi :D

:
Fajny pilocik .Tarcza czytelna ,żadnych zbędnych dupereli.
Rozmiar też chyba akuratny.
Recka fajnie napisana.
pifko

Maras68
[Usunięty]
:
Felek skuś się, a plasticzaki paszoł won do kąta ;)

:
Svedos, może i tak nie mam praktyki w składaniu zegarków, ale zdarzyło mi się puścić jakiegoś niezłego "babola" w papierach mimo że na niego patrzyłem

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.