SEIKO BULLHEAD
Odpowiedz do tematu

:
Świetna recenzja i wspaniały zegarek.
Wal się i jeszcze raz wal się :twisted:

:
kuba-hxc napisał/a:
O masakra ten jest przekozacki :!:


to jest Seiko Alien - S. Weaver miała takiego w "Alien - Decydujące starcie"


Ostatnio zmieniony przez kadarius 2010-05-08, 23:41, w całości zmieniany 2 razy
:
Zdajesz sobie sprawę, że nie mógłbyś się nawet pochwalić Alienem bez narażania się na utratę ręki(nawet na wys, łokcia)?



To już nie figuruje nawet na mojej Wish List. Od pewnego czasu jest na mojej "fap, fap, wet dream list" :wink: .

Ostatnio zmieniony przez chomior 2010-05-08, 23:52, w całości zmieniany 1 raz
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
chomior napisał/a:
Zdajesz sobie sprawę, że nie mógłbyś się nawet pochwalić Alienem bez narażania się na utratę ręki(nawet na wys, łokcia)?


kiedyś licytowałem na ebayu ale poszedł za jakieś $1200 - więc daleko poza moim zasięgiem (jak za seiko :mrgreen: )

BTW - Seiko Chronograph Sports 100 7A28-7009 został zaprojektowany przez Giorgio Giugiaro!!!


Właśnie znalazłem firmę która piaskuje małe przedmioty i zdecydowałem że uderzę do nich ale najpierw podrzucę im kopertę od jakiegoś innego zegarka żeby zobaczyć co z tego wyjdzie - jak mi się spodoba to wypiaskuję bullheada!!!

Ostatnio zmieniony przez kadarius 2010-05-08, 23:58, w całości zmieniany 1 raz
:
kadarius napisał/a:
Giorgio Giugiaro
model "Alien" i "Bishop" wlasnie sa od tego dizajnera

:
i jeszcze night shot - świeci ale słabo i krótko, cóż w końcu ma prawie 35 lat


:
kadarius napisał/a:



Właśnie znalazłem firmę która piaskuje małe przedmioty i zdecydowałem że uderzę do nich ale najpierw podrzucę im kopertę od jakiegoś innego zegarka żeby zobaczyć co z tego wyjdzie - jak mi się spodoba to wypiaskuję bullheada!!!


Ja zostawiłbym tak jak jest. Jak dla mnie piaskowanie koperty (jest w dobrym stanie) to zbyt duża ingerencja w oryginalność zegarka, tym bardziej że to vintage. Darek, zrobisz jak będziesz uważał, to jest moje subiektywne zdanie. Najbardziej lubię zegarki kilkudziesięcioletnie, które zachowały się w stanie fabrycznym lub idealnym, nie cierpię przeróbek, odnawiania - pewnie dlatego sceptycznie podchodzę do jakichkolwiek prób renowacji.

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
Blaz
[Usunięty]
:
Dobra, niech ktoś odetnie kumotra Kadariusa od tego bazarka, błagam!! :twisted:

:
Karol właśnie dlatego nie chcę od razu poddawać go takiemu zabiegowi a wpierw przetestować na innym!

Zawsze mogę przepolerować co większe uszczerbki w kopercie a potem ją wyszczotkować tak aby była jak nowa - dekiel na 100% wypoleruję.

Co do odnawiania zegarków też jestem z natury przeciwny ale polerowanie koperty nie jest złe.
Piaskowanie jest odwracalne, gdyby co zawsze można spolerować i wyszczotkować - najwyżej się narobię :mrgreen: - a z drugiej strony seikacze mają coś w sobie że aż się proszą o modyfikacje :mrgreen:

:
Jest to jeden Seikacz z dwóch Seikaczów na mojej wish liście :twisted:
Drugi natomiast jest to model o oznaczeniu 6139 w wersji "Pepsi" :twisted: .
Twój Wujku jest Kosmos :shock: , jak byś mógł podziel się bazarkiem :razz: , bo 70km to niedaleko
Pozdrawiam

:
Szymek wpadaj kiedy chcesz - oprowadzę cię po bazarku :mrgreen:

:
Zegar genialny, masz wielkie szczęście takie coś ustrzelić :D niech się nosi następne 35 :wink:

Super Podpis Bulwo
:
...kadarius, Ty wiesz co, możesz mi się nie kłaniać


...na Seikowe chrono będę polował w przyszłym roku, takie bynajmniej są założenia

:
Maxio napisał/a:
...kadarius, Ty wiesz co, możesz mi się nie kłaniać



złapiemy się w Zgierzu cfaniczku za dychę :mrgreen:


a tak na marginesie Byczek zrobił od piątku ok. 30 s. na plus co daje wynik +10-12s na dobę czyli cieszymy się :mrgreen:

:
Tak bajdełejem jakby ktoś miał ochotę zawalczyć o Bishopa.

Właśnie na zatoce trwa aukcja jednego, nie jest 100% oryginalny, ale...

LINK DO BISHOPA


Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.