FXR Wooden arms
Odpowiedz do tematu

:
Fixxxer, a masz dojscie do tego lasera? trza miec plik w corelu?
I jak montowales tarcze do werku? Klejona?

beceen | ***** ***
:
a to nie kanapka? w sensie kleisz to podstawy kanapki?
fajne tarcze

:
Z_bych, i za to Cię k... szanuję! ;)
Sylwek, zobaczy się.
beceen, PW
bofff, nie kanapka, lumę kładę od spodu i potem ścinam. Kanapka już by mi tam nie wlazła. A poza tym ja nie umiem kłaść lumy na tą spodnią warstwę kanapki.

Szymon
[Usunięty]
:
Fixxxer,

Że wyszło doskonale, to mało powiedziane!
Mam pytanie podobne jak baceeen ;)

Gratuluję, świetny jest. Chętnie na zywo obejrzę kiedyś pifko

:
W Wa-wie macie :

Grawer i wycinanie laserowe w sklejce i fornirze :

http://www.siezrobi.pl/ - Ja u niego robiłem i zawsze wszystko było OK.


Sklejka 0,4 mm w Wa-wie : http://www.sklep.modelarnia.pl/

Ostatnio zmieniony przez Eustachy 2015-04-07, 12:39, w całości zmieniany 2 razy
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
...........grubo. Jest na czym oko zawiesić. Nosiłbym.
pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
a o takim stylu myślałeś to z prototypów 2533 na Angelusie:




Maras68
[Usunięty]
:
Mirek pokazałbyś to co masz nowego na stanie cool

:
Maras68 napisał/a:
Mirek pokazałbyś to co masz nowego na stanie cool


Teraz wznawiam moje projekty, po wykładach w paru muzeach załapałem się w pewnej firmie jako projektant i nie miałem czasu...

Już wkrótce powrót boomem :)

:
Fixxxer świetna robota a nawet - świąteczna :D

Maras68
[Usunięty]
:
MirekArican napisał/a:


Już wkrótce powrót boomem :)


Super :!: pifko

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2015-04-07, 15:09, w całości zmieniany 1 raz
:
Jeszcze raz dzięki. pifko

MirekArican, ja myślę o wielu rzeczach, ale czasu mam tyle, że tylko z 5% jestem w stanie zrealizować. :) Ładny Ci on.

Taki 2533 z małą sekundą w drewnie nie wyjdzie z tego względu, że materiał jakim jest drewno/sklejka nie pozwoli na wypalenie laserem takich wąskich indeksów sekundowych. Tutaj przebaby inną technikę zastosować. Zacznie się palić.
Można polecieć kilka razy małą mocą lasera ale nie wiem czy to będzie dobrze wyglądało. Wszystko rozbija się o czas na eksperymenty :)

Ogólnie całe to drewniane zamieszanie to tak jak pisałęm troche przypadkiem się pojawiło.
Wpadłem do chłopaków do warsztatu, żeby podrzucić taka tarczę na CNC i wyciąć z mosiądzu.
A, że w rogu stał laser a obok leżały jakieś breloki reklamowe wycięte i wygrawerowanie w sklejce to sobie je pooglądałem i stwierdziłem, że dokładność tego ustrojstwa jest nieziemska.

No to co? Dawaj ten project na szybko na laser. Pół godziny nauki obsługi i miałem tarczę na sklejce 3 mm. Potem allegro, sklejka 0,8 i jedziemy.

Myślę jeszcze o marine w drewnie ale czas pokaże.

:
Cytat:
Taki 2533 z małą sekundą w drewnie nie wyjdzie z tego względu, że materiał jakim jest drewno/sklejka nie pozwoli na wypalenie laserem takich wąskich indeksów sekundowych. Tutaj przebaby inną technikę zastosować. Zacznie się palić.
Można polecieć kilka razy małą mocą lasera ale nie wiem czy to będzie dobrze wyglądało. Wszystko rozbija się o czas na eksperymenty


a gdybyś zagłębienie zrobił sub-tarczę (kółeczko) w ten sam sposób co logo FXR laserem? Potem otwór na sekundnik 0,5mm - odległość od osi centralnej 10mm



To kolega wycinał... Choć pomalował średnio...

Ostatnio zmieniony przez MirekArican 2015-04-07, 18:38, w całości zmieniany 1 raz
Sylwek
[Usunięty]
:
MirekArican, a przed malowaniem to co? po żwirze przeciągnął ? :złośliwiec:

:
........ładne rzeczy pokazujecie Panowie pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.