PATTINI- Temat czysto informacyjny
Odpowiedz do tematu

: PATTINI- Temat czysto informacyjny
Jako, ze firma znajduje się w koszalinie a ja jestem koszalinianinem postanowiłem udać się tam osobiście z zapytaniem.
Wszedłem, przyatakował mnie jakiś typ (pewnie właściciel) na pytania odpowiadał wymijająco i na odpier**l i w zasadzie wraz z kobieta,
która siedziała kawałek dalej wyglądało to jakby chcieli mnie pobić.
Pasków NATO nie robią a za skórę (to co tam leżało to raczej kiepska jakość) z wygiętym drutem zamiast klamry chcą 53 pln.
Zapytałem lokalnych kaletników o ich wyroby i z języka fachowego wywnioskowałem, że gówno nie strapmakerzy.
Odradzam ze względu na beznadziejny kontakt z potencjalnym klientem, absurdalnie wysokie ceny do niskiej jakości wyrobów.
Na tym koczy sie legenda :)

:
Mam jednego pattiniaka, ale nie noszę. jakiś taki plastikowy jest. Wolę handmady.

BTW Zauważyłem, że ostatnio najchętniej noszę zegarki na nato.

Ostatnio zmieniony przez Apa13 2015-03-11, 20:41, w całości zmieniany 1 raz
"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Patek, na naszym forum jest paru kolegów którzy robią paski .Choć żadnego nie posiadam to ze zdjęć i opowiadań innych są rewelacyjne ;)

Wszystko ma swoją kolej, miejsce i czas.
:
Do handmadów to troszke im brakuje, ale absolutnie nie zgadzam sie z opinnia ze to sa kiepskie paski wrecz moim zdaniem sa b.dobre.
Czasami zeby sie wypowiedziec w temacie warto miec dany produkt.

:
Nie wiem jak Cię potraktowali ale kontakt email jest ok. Ja w tej chwili mam większość pasków handmade i IMO są to najlepsze paski. Natomiast miałem i mam pasek Pattini i jakość jest ok. Dużo lepsza niż Redy, Diloya czy innego Chermoda. Fajna grubsza skóra.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Nie bardzo rozumiem sens Twojej enuncjacji, szczerze mówiąc... Sporo ludzi kupuje i nie narzeka na jakość, mając świadomość, czego oczekiwać. No a skoro, jak rozumiem, nie byłeś zaproszony czy choćby zapowiedziany, to skąd zdziwienie, ze ktoś był średnio szczęśliwy z najścia. Może gość jest mizantropem akurat :złośliwiec:

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
Ptaku napisał/a:
Do handmadów to troszke im brakuje, ale absolutnie nie zgadzam sie z opinnia ze to sa kiepskie paski wrecz moim zdaniem sa b.dobre.
Czasami zeby sie wypowiedziec w temacie warto miec dany produkt.


Zgadzam się w całej rozciągłości - obecnie zegarki noszę głownie na paskach robionych przez Kumotrów, ale wcześniej używałem pasków pattini i złego słowa nie dam powiedzieć, obsługa niezła, kontakt dobry, nawet można się było dogadać odnośnie koloru szycia, czy długości pasków...

Uważam że jak się chce wyrazić opinię o produkcie to należy go najpierw poznać... w innym przypadku można wyjść na ignoranta ;)

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
No i to nie sklep. Jakby kolega zadzwonił i zapytał się czy może zobaczyć produkty na miejscu to może nikt by go nie wypraszał :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Mam jeden pasek od nich, niebieskie rally, i nie mogę nic złego o nim napisać.

Antisocial and faceless...
:
Miałem dwa, kupione jakoś na początku istnienia firmy. Jeden się szybko rozszedł ale po tym ile przeszedł to miał prawo :D
Drugi był bardzo w porządku. Na kontakt też nie powiem złego słowa.

:
Rozumiem, że ich głowna wina polegała na tym że nie rozwinęli czerwonego dywanu przed Jaśnie Klientem, co może by kupił, ale jak tak - to nie?
Ale nie za tą cenę? hmmm
I do tego nie chcieli uszyć jednego paska, wg. Jaśnie Specyfikacji ?
Firma która jest nastawiona na seryjną produkcję?
O mon dieu!
To się nadaje do internetów! :shock:

:
Wyobrazam sobie, jak wpada ktos z ulicy do Alamosa i mowi " Siema! Pokaz pan, jak skladasz zegarek" :)) :D :))

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
ALAMO napisał/a:
Rozumiem, że ich głowna wina polegała na tym że nie rozwinęli czerwonego dywanu przed Jaśnie Klientem, co może by kupił, ale jak tak - to nie?
Ale nie za tą cenę? hmmm
I do tego nie chcieli uszyć jednego paska, wg. Jaśnie Specyfikacji ?
Firma która jest nastawiona na seryjną produkcję?
O mon dieu!
To się nadaje do internetów! :shock:

Oni szyją według specyfikacji. Tylko mają kilka rodzaju skór. Możesz na zamówienie dobrać długości paska oraz rodzaja i kolor przeszycia, dobrać do tego klamerkę i rodzaj zakończenie.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Apa13 napisał/a:
Wyobrazam sobie, jak wpada ktos z ulicy do Alamosa i mowi " Siema! Pokaz pan, jak skladasz zegarek" :)) :D :))


Powiem ci że to jest akurat częste :-)

:
Posiadam jeden pasek PATTINI. Jestem z niego zadowolony, choć aktualnie nie noszę, ale tylko dlatego, że kupiłem pasek o szerokości 21 mm i bardziej podoba mi się inny, a mam tylko jeden zegarek do którego mogę go założyć. Kupowałem przez internet, obsługa bez zarzutu, wszystkie moje życzenia zostały spełnione. Jasne, że nie jest to high-end, jednak, według mojej oceny, przyzwoity.

To, tak gwoli informacji... hmmm

:popcorn:

Ostatnio zmieniony przez JohnSmith 2015-03-11, 21:24, w całości zmieniany 1 raz
John Smith
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.