Co Ci ostatnio wpadło w oko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Kurna - Ten tissotowy Pan Europ ma premierę dopiero we wrześniu a ja już się napaliłem na jakąś wyprzedaż :wkurzony: Chyba jednak nic se póki co nie kliknę :foch:

:
Słoniu, noooooo niezły jest.

:
Iks, też fajny tylko on chyba na plastikowej Ecie.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Słoniu, świetny ten Tissot. Indeksy mu wiszą.


Drogi będzie :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Drogi będzie :?:


sześipół :głową w mur:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2015-04-04, 16:05, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Drogi będzie :?:


sześipół :głową w mur:

:shock:
Przegięli. facepalm

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
- 20% rabatu i wyjdzie 5000 wiec jak na vj7750 nie najgorzej, chyba tez zaczne zbierac...

:
Tak pstryk i od razu 20% rabatu hmmm

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Na zegarmistrz.com zawsze tyle dostaje na wszystkie modele tissota i certiny.

:
:oops:
to weź dwa jakby co ;)

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Tyle, że nie 6500 a 7700 ;) i od tego 20% rabatu bo 6500 to po 12% rabacie.

:
7700?????? to faktycznie chyba ocip***i!

:
Tanio nie jest - ale obstawiam, że tu będzie podobnie jak z Certiną DS Aciton Diver Chrono, która na żywo jest odczuwalnie lepiej wykonana niż zwykły diver i cenę też ma niemałą bo jak mnie pamięć nie myli to jakieś 7200 czy 7300.

:
Słoniu, a używkę można kupić poniżej 4k. Czarną ma Pablo z kizi i swego czasu sprzedawał za 3.5 k. Dalej ma tą czarną pisz na PW może sprzeda :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Słoniu, a używkę można kupić poniżej 4k. Czarną ma Pablo z kizi i swego czasu sprzedawał za 3.5 k. Dalej ma tą czarną pisz na PW może sprzeda :)


No właśnie szukałem na bazarku ale już nie ma :głową w mur:

[ Dodano: 2015-04-04, 19:36 ]
A Tiska bym łyknął nawet za 6k tylko kurna aby był już w sprzedaży bo czekać do września mi się nie uśmiecha :(

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.