Piloty łączcie się :)
Odpowiedz do tematu

:
Żeby te Hamiltona miały lepsze szkło.

:
satanic666 napisał/a:
Żeby te Hamiltona miały lepsze szkło.

To ich wizytówka :))

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Ponuraj ma lepsze szkło ;)

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
satanic666 napisał/a:
Żeby te Hamiltona miały lepsze szkło.


Mój Broadway ma już lepsze ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Jacobi napisał/a:
Ponuraj ma lepsze szkło ;)


wszystko ma lepsze :D

:
satanic666 napisał/a:
Żeby te Hamiltona miały lepsze szkło.


Ile ja bym dal zeby moj X-Wind mial szafir z takim AR jak np Sinn :roll:

:
Tylko tak jak Kornel pisze, jak chcą to mogą. Nie rozumiem takiego podejścia hmmm

:
Te nowsze wypusty chyba juz maja w wiekszosci AR. Nawet jakas nowa generacia X-window ma AR. Teoretycznie mozna by uderzyc do autoryzowanego serwisu z prosba o wymiane, ale to raczej nie w PL bo chyba nadal nie ma oficjalnej dystrybucji.

:
muchacho_ napisał/a:
Te nowsze wypusty chyba juz maja w wiekszosci AR. Nawet jakas nowa generacia X-window ma AR. Teoretycznie mozna by uderzyc do autoryzowanego serwisu z prosba o wymiane, ale to raczej nie w PL bo chyba nadal nie ma oficjalnej dystrybucji.


Też bym wymienił bo ten zegarek ma dożywocie u mnie ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:

Ostatnio zmieniony przez Maras 2021-08-14, 11:54, w całości zmieniany 1 raz
:
No i to jest nawiązanie do tradycji naszego forum :)

:
Powrót do korzeni a nie jakieś ponure myśli 🤪

:
kornel91 napisał/a:
muchacho_ napisał/a:
Te nowsze wypusty chyba juz maja w wiekszosci AR. Nawet jakas nowa generacia X-window ma AR. Teoretycznie mozna by uderzyc do autoryzowanego serwisu z prosba o wymiane, ale to raczej nie w PL bo chyba nadal nie ma oficjalnej dystrybucji.


Też bym wymienił bo ten zegarek ma dożywocie u mnie ;)

A nie możesz gdzieś kupić samego szkła i wymienić u majstra :?: hmmm

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
kornel91 napisał/a:
muchacho_ napisał/a:
Te nowsze wypusty chyba juz maja w wiekszosci AR. Nawet jakas nowa generacia X-window ma AR. Teoretycznie mozna by uderzyc do autoryzowanego serwisu z prosba o wymiane, ale to raczej nie w PL bo chyba nadal nie ma oficjalnej dystrybucji.


Też bym wymienił bo ten zegarek ma dożywocie u mnie ;)

A nie możesz gdzieś kupić samego szkła i wymienić u majstra :?: hmmm


Kiedys szukalem w Internetach, ale nie znalazlem niczego dedykowanego do X-winda. Trzeba by bylo szukac jakiegos OEMowego pasujacego pod wymiar, a to juz chyba troche za duzo zachodu jak dla mnie.

Druga opcja to sprobowac pozyskac szklo bezposrednio od jakiegos serwisu Hamiltona bo najnowsza generacja X-window ma juz AR a koperta zostala ta sama. Moze kiedys doczekamy sie oficjalnej dystrybucji w Polsce i wtedy bedzie latwiej o takie numery :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.