skywatches.com.sg wysyła do Polski?
Odpowiedz do tematu

:
oby wrócili do wcześniejszej wersji albo chociaż dodali ten guzik z płatnością paypalem bo to mój ulubiony sklep był :/

:
od kiedy zmienili stronkę to nie mogę się zalogować na swoje konto, a miałem tam kilka zegarków w obserwowanych?? o co chodzi? trzeba nowe konto założyć czy jak??

:
Teraz to sobie możesz zakładać :głową w mur:
Trzeba było kupić tego pomarańczowego M-Force a Fiyta by sobie poczekała :(

:
PANOWIE, MOŻNA PONOWNIE DOKONYWAĆ ZAKUPÓW !!!

Polska, trafiła na oficjalną listę wysyłkową Skywatches :twisted:

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Elix, to co klikamy :złośliwiec:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
I w ogóle cała strona jakaś nowsza :))

Teraz czekać, aż się te nowe M-force pojawią ;)

:
kornel91 napisał/a:
Elix, to co klikamy :złośliwiec:


Ja to już nic nie klikam. Trzy zegarki w drodze do mnie idą. Aż strach się bać :oops:
A jeszcze ofertę korupcyjną złożyłem pewnemu kumotrowi ... Starczy tych dobroci :D

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Machu, strona to już dawno się zmieniła i od tej zmiany właśnie zniknął przycisk PayPala ;)

:
Udało Wam sie zamówić coś ze skywatches.com po dodaniu Polski do listy wysyłkowej?
U mnie na etapie wyboru rodzaju wysyłki wyświetla się komunikat, że nie można określić kwoty wysyłki dla danego adresu (Polska i kod pocztowy): Sorry, no quotes are available for this order at this time.
Jeśli macie jakiś pomysł to podzielcie się proszę :)

:
no właśnie, jak się sprawy mają? wysyłają do nas czy nie?

:
Niestety nie wysyłają. Pytałem nawet o dodanie Polski do listy wysyłkowej, ale twierdzą, że nie wysyłają do nas. Jako powód podają problemy celne.

:
Dokładnie, pisałem do nich rano emaila z zapytaniem, napisali że nie wysyłają do Polski.

:
no to klops, pozostaje dfi

:
Da się to jakoś obejść? hmmm

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Wirtualny adres w innym kraju ;) Ja korzystałem z mailbox.de, ale teraz pod tym adresem jest coś innego hmmm :/

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.