Marinemaster sumo mod VS Alpina diver
Odpowiedz do tematu

:
a wg mnie nic z podanych opcji - mody z tarcza od MM wygladaja dla mnie slabo. Magia MM300 polega polega na zgraniu tego dosc wysokiego nurkowego bezela i klasycznej tarczy. W kopercie sumo bezel jest w wiekszej czesci ukryty i niby szerszy, ale przez to sciecie wyglada na waski.

prezesie, przemysl to. Koperta od sumo jest swietna, ale ten bezel :/

beceen | ***** ***
:
kornel91 napisał/a:
Kup MM i tyle

Niby Kronikarz, a dobrze gada ;-)

A jak już modować, to wariant 3.
Zresztą, jak zmodujesz i Ci się znudzi, to może się dogadamy?
Albo może nawet byśmy od razu dwa mogli robić takie same?
(mam szkła... 2 sztuki...)

:
MM sobie odpuściłem chyba jednak - może i dobrze, że kasy zabrakło.
Po tym opisie:
http://zegarkiclub.pl/for...85#entry1387908
Widzę, że można mieć to co MM a nawet więcej za mniej niż połowę (werk w tym przypadku mi wisi).

Problem w tym, że nowe sumo jest paskudne. A z modyfikacją limitki, rzeczywiście głupi pomysł, poza tym musiałbym upitolic nóżki w tarczy od MM za 100 euro... Średnio ogólnie.
Alpina ma podobną tarczę, jakość wykonania koperty jest też bdb - i jest ciekawa.
Na ten moment wygrywa raczej.

A pomysł żeby odkurzyć opcję nr 3 jak będzie kasa jest niegłupi - po ile chodzą najtańsze sumo? 1400? Jeszcze jakby trafić ze zbitym bezelem albo porysowanym szkłem hmmm

Skate or die!
:
Prezes nie robi wiochy. Jak Prezesa nie stać, to Prezes nie nosi MM. :)

:
prezesso, ja w zeszłym miesiącu szukałem niebieskiego i przy delikatnie wyższym kursie $ niż obecnie najtańsza nówka wychodziła ponad 1900zł- na skywatches, przy załozeniu ze uniknie opłat....za te 1400-1500 to używka.

:
No, do modowania to raczej używka.
Maciek, o co kaman? Nabijasz się ? :złośliwiec:
Może i stać ale mam inne plany, o czym wkrótce, no i zwątpiłem jednak w ten wybór po opisie burnsa.
Zobaczymy po zlocie jak pomacam po raz czwarty MM- najwyżej sprzedam wtedy alpine i dołożę.

Skate or die!
:
Powiem tak: jak Cię naszło na MM to choćbyś najfajowniejszy "zamiennik" kupił to i tak zawsze będzie niedosyt, że to jednak nie MM.

Przerabiałem temat wielokrotnie i jedyne co ma sens to się cierpliwie wstrzymać i kupić to czego chcesz a nie jakieś zamienniki.

To moje zdanie.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Tylko,że u mnie za każdym razem jak go macam jest inne odczucie. Teraz mnie naszło ale za pierwszym razem mnie odrzucał jego brak proporcji, a za drugim był mi obojętny.
Boję się, że wydam kupę siana i mi się odwidzi.
W sumie coś w tym jest bo parę osób zaraz po zakupie sprzedało np Cezar.

Skate or die!
:
prezesso napisał/a:
Tylko,że u mnie za każdym razem jak go macam jest inne odczucie. Teraz mnie naszło ale za pierwszym razem mnie odrzucał jego brak proporcji, a za drugim był mi obojętny.
Boję się, że wydam kupę siana i mi się odwidzi.
W sumie coś w tym jest bo parę osób zaraz po zakupie sprzedało np Cezar.


Ja mam od dłuższego czasu MM300 na stanie i też co jakiś czas mam zmianę uczuć więc to normalne jak dla mnie.
A Cezar z tego co pamiętam to każde swoje marzenie co chwila sprzedawał.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
A no to co innego.
Powiem tak: pewnie na mm przyjdzie pora ale jeszcze chyba nie tym razem.
A mod? Może inne zamiast tego...

Skate or die!
:
prezesso napisał/a:
No, do modowania to raczej używka.
Maciek, o co kaman? Nabijasz się ? :złośliwiec:
Może i stać ale mam inne plany, o czym wkrótce, no i zwątpiłem jednak w ten wybór po opisie burnsa.
Zobaczymy po zlocie jak pomacam po raz czwarty MM- najwyżej sprzedam wtedy alpine i dołożę.



Nie nabijam się. hmmm :P

Jestem tego samego zdania, co Pisar. Z doświadczenia wiem, że zamienniki nie działają, albo działają krótko. ;)

:
m.aciek napisał/a:
prezesso napisał/a:
No, do modowania to raczej używka.
Maciek, o co kaman? Nabijasz się ? :złośliwiec:
Może i stać ale mam inne plany, o czym wkrótce, no i zwątpiłem jednak w ten wybór po opisie burnsa.
Zobaczymy po zlocie jak pomacam po raz czwarty MM- najwyżej sprzedam wtedy alpine i dołożę.



Nie nabijam się. hmmm :P

Jestem tego samego zdania, co Pisar. Z doświadczenia wiem, że zamienniki nie działają, albo działają krótko. ;)


+milion
........król jest tylko jeden.

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Alpina taka se. Modować ją. Chyba też średni pomysł.
MM jest kosmos.
Sumo jest świetne. Jeśli modować to jak już wyżej większość mówiła. Nie ma to sensu. Nigdy nie zastąpi MM. Choć wygląda super.
prezesso napisał/a:
...
A mod? Może inne zamiast tego...

Dokładnie.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
A jaki Citek zjada tą Alpinę, bo ciekawy jestem i nie w temacie najwyraźniej :))

Ostatnio zmieniony przez Krzyzol 2015-02-17, 11:58, w całości zmieniany 1 raz
Wojtek
:
Taki Citizen cool

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.