Marinemaster sumo mod VS Alpina diver
Odpowiedz do tematu

:
Bierz Alpinę- szukanie limitki za ciężką kasę żeby potem ją przerabiać jest średnio sensownym pomysłem, a zwykłe sumo będzie tylko substytutem...

P.S. Dla siebie wziąłbym opcję nr 3- ale mnie sie akurat oryginalny bezel podoba ;)

:
prezesso napisał/a:
No i nie mam już nic pamowatego aktualnie.

No i to jest dla mnie odpowiedź ;)
1. chyba super, ale jednak wybrałbym Alpinę... chyba :D
zresztą i 1. i 3. to półśrodki, teraz Alpina, a kiedyś bier MM300 cool

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
bramka nr 1 cool

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Na wskazówki mam już plan - i właściwie twoja wypowiedź Satanic, pcha mnie w kierunku, który kiełkuje mi od jakiegoś czasu w głowie ( co i rusz myślę o tej alpinie) - a właśnie chyba jestem w trakcie uświadamiania sobie, że to właśnie to! (Poza tym SBDC027 jest już wszędzie niedostępny. Burns ma jeszcze się dla mnie spytać tam gdzie brał - więc może dylemat rozwiąże się sam).

Wskazówki do Alpiny:


Ostatnio zmieniony przez prezesso 2015-02-16, 14:47, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
:
prezesso, za tego Monstera to fpysk! plask

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
satanic666, a powiedz jeszcze jak odczucia subiektywne - tarcza nie wyglada tanio?
Koperta jest wypas ale masz porównanie do Citka choćby - jest start czy nie ma?

Skate or die!
:
Nie porównasz Citka z Alpiną pod względem tarczy w Citku wiadomo indeksy miażdżą, ale w Alpinie też są nakładane ze srebrnymi obwódkami i tak jak mówiłem tylko wskazówki do wymiany. Co do koperty nie ma się do czego przyczepić, fajna duża koronka, którą operuje się bez problemu. Bierzesz zwykłą czy orange?

:
Raczej zwykłą bo akurat leży obok, ale to jeszcze nic pewnego bo czekam na kasę jeszcze...
Alpina ma ceramiczny bezel? To by mnie chyba przekonało.

Skate or die!
:
Niestety nie, ale i tak jest dobrze. Jak mówisz o tej z KIZI to dobra cena.

:
A to ciekawe... Byłem przekonany, że to ceramika.

Skate or die!
:
1. za spsucie limitki od razu fpysk
2. nie znam, nie wypowiem się, mi się kompletnie nie podoba.
3. to brzmi najrozsądniej
4. jara cię MM, to ciułaj na MM, reszta to półśrodki

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
Arek napisał/a:
1. za spsucie limitki od razu fpysk

A co tam psuć? Widziałeś tę paskudną tarczę w pokazanej limitce? :D

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
Kup MM i tyle chyba, że spróbuj z Alpiną. Chociaż mając Citka pewnie Alpina wymięknie i sprzedaż jak satanic.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Może właśnie jak zmieni wskazówki to zmieni to oblicze zegarka, co do MM musiałbym zobaczyć na żywo bo jak dla mnie po zdjęciach to nie ma się czym podniecać.

:
Ja jak byłem napalony na Alpine to teraz bez wahania brałbym Citka tylko nie ma kasy :foch:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.