Zegarek bezobsługowy
Odpowiedz do tematu

:
Mam tyle codziennych zajęć, że nawet do łba by mi nie przyszło, żeby jechać taki kawał po zegarek... a jakby czas się jakimś cudem znalazł, to by mi się nie chciało. :głową w mur: :głową w mur:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2015-01-21, 16:06, w całości zmieniany 1 raz
:
Jakby jeszcze kosztował kilkadziesiąt kilo i nie znałbym gościa to warto.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
revolta napisał/a:
75km do przejechania

Fajną drogę wam zrobili to pędzikiem będziesz na miejscu.

:
m.aciek napisał/a:
Mam tyle codziennych zajęć, że nawet do łba by mi nie przyszło, żeby jechać taki kawał po zegarek... a jakby czas się jakimś cudem znalazł, to by mi się nie chciało. :głową w mur: :głową w mur:



Maciek wycieczkę sobie zrobię, a może zegarkiem przyjadę

:
Bier, bier, jakby co to kiedyś może odkupię, jak się nieco odkuję ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Bier, bier, jakby co to kiedyś może odkupię, jak się nieco odkuję ;)



Nie śmiałem proponować ale liczyłem na to, bo i tak chyba mi sie ten czarny bardziej podoba, wtedy się z tobą zamienię jak to się mówiło za małolata "ręka w reke" :P

[ Dodano: 2015-01-21, 18:32 ]

Ostatnio zmieniony przez revolta 2015-01-21, 18:17, w całości zmieniany 1 raz
:
Tylko, że Iksu tego czarnego dawno nie ma... hmmm


No i co w temacie, oglądałeś? :popcorn:

:
revolta, widzę, że na ręku Citek. Czyżby odkupiony Wojtkowy ??

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Widać, że zbiera zatyczki po tymbarku. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
A ja myślałem, że to łapa Iksa, a Jaca ją wkleił, żeby pokazać, na co się chciałby zamienić... :facepalm:

:
m.aciek napisał/a:
A ja myślałem, że to łapa Iksa, a Jaca ją wkleił, żeby pokazać, na co się chciałby zamienić... :facepalm:

Może tak być.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
To tak, łapa jest moja, zegarek kierownika, odkupiony od Wojtka, a jestem zdecydowany Na AS4020-52E i koniec kropka, tam są fajne wskazy szersze niż w innych modelach czytelny "nudny" czarny wielkość taka jak na focie wyżej,bransoleta jaką fajna, mi pasuje, niech się tylko pojawi w sprzedaży

:
dawaj :popcorn:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Dzieki , ale sie rozmysliłem :facepalm: , chciałem pokazac inny zegar ale to kicha jednak :(

:
Dajesz, spamu nigdy dosyć!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.