Rubicon RN10A90
Odpowiedz do tematu

: Rubicon RN10A90
Dzięki uprzejmości Krzyśka za niedługo pojawi się u mnie na blogu i na forum wpis o nietypowym zegarku jakim jest Rubicon RN10A90. Póki co średnia sesja tego zegarka






















:
Słoniu napisał/a:
Póki co średnia sesja tego zegarka


średni zegarek to i sesja średnia :P

:
Zegarek jest koszmarny... facepalm

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Ja go mam tylko na testy do recenzji pifko Spokojnie - to nie jest mój zakup a pisać trzeba mieć o czym cool

:
Słoniu napisał/a:
pisać trzeba mieć o czym


Można i tak ;)

:
Macie muchy w nosie-fajna patelnia z tego rubika.
Tak Jacek odeślij go ,najlepiej do mnie :)

:
Zegarek - wbrew pozorom - wcale nie jest zły :)
On ma typową chińską wadę : jest "za".
"Za" wszystko.
Na przykład ta kretyńska "drabinka" na uszach - on był fabrycznie na pasku przewlekanym. To go miało usztywniać. Kompletnie bez sensu i niepotrzebne.
Tarcza jest bardzo dobrze wykonana. Ale co z tego, skoro jest bizantyjska, i wsadzona w bizantyjską kopertę powoduje rzyg.pl ?
Wskazówki są fajne, dobrze zrobione -ale znów giną w całości.
Ogólnie, mamy przegibany na maksa efekt.

Ale - co najważniejsze - ja go kupiłem z jedynego powodu. Kolega sprzedawał go za cenę poniżej kosztu samego mechanizmu, więc tylko gupek i snob by nie brał :))
Do czegoś jeszcze pójdzie cool

:
Słoniu napisał/a:
a pisać trzeba mieć o czym cool


To już lepiej zacznij pisać wiersze...

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2014-12-29, 23:03, w całości zmieniany 1 raz
:
Z_bych napisał/a:
Słoniu napisał/a:
a pisać trzeba mieć o czym cool


To już lepiej zacznij pisać wiersze... [url=http://emotikona.pl/...oon.gif]Obrazek[/url]


Nie podjąłbym się tego wyzwania :D Chociaż ciągle mam niespełnione marzenie aby zacząć pisać książkę :złośliwiec:

:
Z tym rzyg.pl to bym nie przesadzał. Tarcza jest nijaka. Ani super, anie wymiotna. Nijaka. Pasek oryginalnie był zwykły, ale miał tunele na dwa teleskopy, w odróżnieniu od całej reszty pasków, które mają tylko jeden.
Ale niestety - niewątpliwie za bardzo podpaliłem się ruchomymi uszyskami i nie był to trafiony zakup :oops:

Ну, погоди! :wkurzony:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.