Pasek do Sumo
Odpowiedz do tematu

:
Zapodacie linka do tej gumy z maskownicami? Nawet do mnie gada taki pomysł :))

:
Guma "curved" powinna załatwić sprawę, fotka z WUS, koszt najtańszej to jakieś 3 dychy:



Chociaż dla mnie Sumo wygląda tylko na bransie i to oryginalnej :D

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
To może ja coś dorzucę od siebie jako średniej wielkości fana Sumo. ;)
Miałem od Yobokies kajdan. Jest to chyba najlepsze rozwiązanie. Z czym Spinner się na pewno nie zgodzi. ;)
Tam jest tylko problem z zapięciem. Te starsza są lepsze. Wiem, bo miałem obydwa. ;)
Jeśli nie kajdan to oczywiście skóra. Ja nosiłem na pasku od revolta. Tak od Niego. I powiem Wam, że naprawdę daje radę. Powiem więcej. Było świetnie. Była to 22mm docięta do 20mm. To docięcie nie było najwyższych lotów, ponieważ sam je robiłem.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

:
Tak to wyglądało.


[ Dodano: 2014-12-15, 10:17 ]
Dodam, że moje zdjęcia nie oddają uroków tego kompletu. :wkurzony: :wkurzony: :wkurzony: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Potwierdzam że fajnie na tym pasku to wyszło, choć Michał zrobił wszystko co trzeba ze zdjęciem żeby tak nie wyglądało :))

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Tu na skórce przycinanej



Świetne jest to velcro od Seiko





Jeśli komuś wpadnie w oko gdzieś ten pasek - poproszę o linkę hmmm

:
Sebastian napisał/a:
Potwierdzam że fajnie na tym pasku to wyszło, choć Michał zrobił wszystko co trzeba ze zdjęciem żeby tak nie wyglądało :))

:foch:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Tomek, też szukałem tego velcro i lipa jest.
Ja noszę na takiej Seikowej gumie:



:
Morion napisał/a:
Tomek, też szukałem tego velcro i lipa jest.

U Yobokies znalazłem, ale czarne


:
Morion, na tej gumie daje radę... pifko velcro od Seiko też ciekawie wygląda... hmmm

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Jak dla mnie to na razie na oryginale najlepiej wygląda ale szukam cały czas " czegoś szerszego" :popcorn:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.