Poszukiwany czerwony G-Shock
Odpowiedz do tematu

:
Michał, w drugim linku tomaliusza najtaniej. Jak chcesz jeszcze na przesyłce zaoszczędzić to wklej link seqndus przy negocjacji TT :

http://www.timetrend.pl/w..._100B_4AER.html

Więcej pewnie nie zejdą ostatnio kupowałem Lorusa żonie i zeszli mi 10 zł wiec wziąłem w yesap.com :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
A skąd wiesz, że z zibi?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
w yesap brałem ostatnio żonie żółte babyG....kliknąłem o 15.30 we wtorek a o 14.00 następnego dnia było w domu.... :shock:

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Michał napisał/a:
A skąd wiesz, że z zibi?


Bigben i sequnds to ten sam sprzedawca i ma oficjalne zegarki z zibi. Happy Time nie wiem czy nie ma swojego serwisu.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Michał napisał/a:
A skąd wiesz, że z zibi?


Bigben i sequnds to ten sam sprzedawca i ma oficjalne zegarki z zibi. Happy Time nie wiem czy nie ma swojego serwisu.

Dokładnie, a Happy Time ma swój, czyli co pomyślimy to zrobimy ;)

:
tomaliusz, po ostatniej naprawie mojego G u Daymona jednak lepiej czasami dopłacić :) Chociaż Romka mam tylko na międzynarodowej gwarancji.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, to dobrze że Ci daymon naprawił :)
Trzeba zakładać że najtaniej = jakieś ryzyko ;)

[ Dodano: 2014-12-13, 21:20 ]
Nie wiem czy zostałem dobrze zrozumiany? hmmm
Namawiam do oficjalnej dystrybucji, jeśli różnica ceny jest do zaakceptowania ;)
Kolega z pracy kupił na alle u gościa co nie uznaje zaparowań i nie daję gwary na wodoszczelności (dobrze wiecie o kogo chodzi ;) )
Przez przypadek wylał wrzątek na swoją rękę gdzie miał g-shocka ... i zdechł :P - znaczy zegarek ... a tylko co dobrego z tego iż dzięki niemu się nie poparzył ;)

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2014-12-13, 21:21, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.