Poszukiwany czerwony G-Shock
Odpowiedz do tematu

:
No i Remika był z lakierowanego plastiku.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Zbyszek miał ale 8900


Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Tylko ten lakier facepalm

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
A może coś na czasie? ;)

a ze starych:


rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
pozor będę mówił :D zawsze plułem na negatywy jako mało czytelne hmmm
i zasadniczo podtrzymuję opinię ale jakoś ostatnie wypusty G w negatywie niektórych modeli np. GD 350 ( nie pamiętam dalszego oznaczenia ) niby negatyw a czytelny :) zwiększyli czcionkę i jest przyzwoicie
rzekłem

:)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
tomaliusz, podaj proszę ref tych wskazówkowych :shock:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Ten z muzyczką to GBA-400-4AJF, sam go niedawno rozważałem, tylko w mniej metro wersji :złośliwiec: ;) :D W Azji ok $200



Ten drugi to GA-100B- 4A, do kupienia za ok $100

:
nie do końca spełnia warunki ale jest przkozak, macałem na żywo i siem napaliłem sam :złośliwiec: hmmm

GD-400-4ER


:
Michał, Jak wskazówkowe łechcą, to może cuś takiego redowego delikatniejszego :?:
Już z ref. ;) GA-150MF-1A

ref. GA-200SH-1A

AW-591-4AER

podobny: ref. AW-591RED-4AJR

A to mój zwycięzca :) ref. GA-1000-4B
Tego sam kiedyś łyknę :))

Jak się znudzi red colours :D , to wrzucisz na black strap a ta czerwień na tarczy nie będzie tak dawać po oczach :)
Przez to oglądanie korci już :głową w mur:
http://allegro.pl/zegarek...4870593146.html

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2014-12-06, 10:10, w całości zmieniany 3 razy
:
tomaliusz napisał/a:
Tego sam kiedyś łyknę :))

Tego mam w wersji classic ;) , bardzo fajny zegarek, ale wyświetlacze są średnio czytelne, lepsze byłyby zwykłe, ale to zaburzyłoby projekt tarczy hmmm

Tylko wersja czerwona jest, zdaje się, najtrudniejsza do upolowania hmmm

:
Tomek napisał/a:
tomaliusz napisał/a:
Tego sam kiedyś łyknę :))

Tego mam w wersji classic ;) , bardzo fajny zegarek, ale wyświetlacze są średnio czytelne, lepsze byłyby zwykłe, ale to zaburzyłoby projekt tarczy hmmm

Tylko wersja czerwona jest, zdaje się, najtrudniejsza do upolowania hmmm

Dokleiłem link w poście wyżej :))

:
tomaliusz napisał/a:
Dokleiłem link w poście wyżej :))

256 dolców facepalm

Miałem brać wersję orange, ale średnio było z dostępnością w zaprzyjaźnionych sklepach (w dobrej cenie był tylko w USA), więc kornel91 poradził mi wzięcie czarnego klasyka i ewentualną zmianę paska



Więc ostatecznie stanęło na tym, wyszedł niecałe $150 z szipem i odrobiną szczęścia ;)


:
tomaliusz, tak dla sprostowania

AW-591RED-4AJR wygląda tak: (i to jest Limited)


Natomiast ten co Ty wklejałeś to jest AW591RL-4A i wrzucałem go na pierwszej stronie :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.