Błonie reaktywowane
Odpowiedz do tematu

:
Czyli, jedna krowa + 2 lub więcej koni = cena zegarka hmmm
Genialne :shock:

:
o jaki oryginalny wahnik!

a nie....



ja bym przezyl nawet te cene mocno zawyzona - musza chlopaki koszty poczatkowe gdzies zbilansowac,i nawet stara miyote, ale to pod warunkiem, ze zegar bylby mocny chociaz disignersko. A nie jest.

beceen | ***** ***
:
ALAMO napisał/a:
To weźcie chłopaki na próbe, bo ja się nie moge przełamać do złotego :/ hmmm Potrzebuję impulsu :))

Nie kuś! :D :złośliwiec:

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
Reklamę na kmziz już pewnie negocjują , tak się robi biznes ;)

:
Rudolf napisał/a:
Reklamę na kmziz już pewnie negocjują , tak się robi biznes ;)


Dokładnie tak. Jedni na kizi, inni na CW, jeszcze inni na WUS. Chu kers? :))

Gbx.

:
Zgadza się , gdzieś się muszą przebić z produktem . Tak sobie myślę że pewnie spróbują wejść do jakieś sieci butików , bo przy takim start up wątpię by myśleli o własnych salonach .

:
Właściwie ciężko wyczuć w kogo celują.

G.

:
Jacek. napisał/a:
Właściwie ciężko wyczuć w kogo celują.

G.


Dość łatwo - wystarczy odcedzić tych których tym nie upolują ;-)

:
Poza hobbystami i zbieraczami Błoniem ma bardzo polską konotację, a tego Polak nie lubi, choćby nawet na głos deklarował inaczej. A hobbyści i zbieracze oczekują pewnej dozy perfekcji, o czym każdy przedsiębiorca wie.
Czyli po odcedzeniu zostali zamożni poszukiwacze prezentu dla dziadka :))

Gboo.

:
Jacek. napisał/a:
Czyli po odcedzeniu zostali zamożni poszukiwacze prezentu dla dziadka :))


... w Polsce.

:
to sie nie nadaje na prezent dla dziadka - ciezko godzine odczytac.

beceen | ***** ***
:
Dziadkowie i tak mają swoje Q&Q i Perfecty. Prezenty się ustawia w witrynce, między innymi bibelotami ;)
Konsekwentnie życzę producentom dużo poszukiwaczy prezentów dla dziadków w Polsce.

Gbou.

:
Cytat:
Poza hobbystami i zbieraczami Błoniem ma bardzo polską konotację, a tego Polak nie lubi, choćby nawet na głos deklarował inaczej.


Dotknąłeś Gburek śmierdzącego sedna tarczy, jak mawiają starożytni.

:
A abstrahując (przepraszam za wyrażenie ;) ) od targeta(u) (przepraszam za wyrażenie ;) ) to czy tylko mnie to B na wahniku kojarzy się z pewną firmą na W pisane cyrylicą?

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Upolują, upolują. Już widzę znajomych na FB, którzy lajkują ich profil.

1. Jeden jest designerem i śledzi po prostu nowinki w polskim designie, najwyraźniej projekt mu się spodobał. Bo to nie jest taki zły projekt, o ile nie patrzeć na niego "zegarkowo" - my jesteśmy zboczeni. Tzn - nie zrozumcie mnie źle - jest zły ;) ale jako projekt "rzeczy" zrobiony ok - po prostu prawdopodobnie został zamówiony w jakiejś firmie, która nigdy zegarków nie robiła (bo i jak) - i wyszło jak wyszło. Ale ludziom może się podobać.

2. Drugi jest mocno patriotycznie nastawiony do polskiego przemysłu w ogóle, kibicuje wszystkim takim inicjatywom i napisał kiedyś, że chce kupić Gerlacha :)

Obaj są młodzi - z tymi dziadkami, to przepraszam, ale pudłujecie przeokrutnie. Sami jesteście dziadki, ot co :p Młodzi ludzie nie mają żadnego problemu "z polskością" - to tylko dzieciom prl-u polskie produkty źle się kojarzą. Taki "winydż" design jest bardzo modny, wspieranie polskich inicjatyw też jest bardzo na fali.

Moim zdaniem to może spokojnie wypalić. Widać kasę wrzuconą na marketing - okejka, tak się robi biznes i nie ma nic w tym złego. Strona jest bardzo fajna i nowoczesna - widać, że nie robił tego siostrzeniec po znajomości. Nie hejtujmy, dajmy im szansę, może da się ich wychować ;)

Ostatnio zmieniony przez bEEf 2014-12-02, 13:31, w całości zmieniany 2 razy
Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.