Błonie reaktywowane
Odpowiedz do tematu

Sylwek
[Usunięty]
:
tomtytus napisał/a:
mw75 napisał/a:
Popatrzcie sami. W tym wątku nikt jeszcze się nie zachwycił 302. Że nawet niezły, że nawet się podoba...


Mi się podoba. Poważnie. Tylko jest za drogi.

I jeszcze informacja od producenta z fejsbuka:

"Mechanizm wyprodukowany został przez manufakturę, z którą nawiązaliśmy kontakty handlowe na targach w Bazylei. Nie chcieliśmy korzystać z usług hurtowników, a z podwykonawcy produkującego krótkie serie mechanizmów, które umożliwiają dopasowanie ich do specyfikacji odbiorcy – w tym wypadku naszej marki.

Na naszą prośbę wspomniana manufaktura przygotowała mechanizmy według naszych wytycznych co umożliwiło na przykład dopasowanie ciężaru i sposobu mocowania autorskiego wahnika."



Noooo .. dobra legenda nie jest zła :D brodziaty miszcz tymi rencyma na rzecznym kamulcu ośki szlifował i na koniec fioletowa krowa językiem machnęła :D

a świstak siedział i zawijając w sreberka .....

:
Sylwek, to całkiem możliwe, co pisze tomtytus, z tym, że ta manufaktura ma oddział w Shenzen, Guangdong, Chiny :))

:
Tomek, ja tylko cytuję właściciela marki i dociekam prawdy :)

Sylwek
[Usunięty]
:
Tomek napisał/a:
Sylwek, to całkiem możliwe, co pisze tomtytus, z tym, że ta manufaktura ma oddział w Shenzen, Guangdong, Chiny :))


a czy ja neguję istnienie tamtejszych miszczufff, krowufff i świstakufff? rzeki z kamorami też mają przecież ;)

:
Właściciel marki może nie mieć pojęcia, gdzie robione są te mechanizmy .. Choć to mało prawdopodobne :D

Sylwek
[Usunięty]
:
Tomek napisał/a:
Właściciel marki może nie mieć pojęcia, gdzie robione są te mechanizmy .. Choć to mało prawdopodobne :D


Sam nie dajesz wiary swym słowom, a pomimo to łudzisz się ... tylko czym ? hmmm

:
Tomek napisał/a:
Sylwek, to całkiem możliwe, co pisze tomtytus, z tym, że ta manufaktura ma oddział w Shenzen, Guangdong, Chiny :))

Nader jest to bardzo rzekłbym zgodne z rzeczywistością, z tym, że tu dodatkowo manufaktura to chłyt matetindody oznaczający w owym przypadku fabrykę trzaskającą setki tysięcy rocznie ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Jeszcze trochę, a napiszą, że to o bocianie to też kłamstwo. Wszystko człowiekowi zohydzą cool
:D

Gbou.

:
Jacek., Św. Mikołaj to też ściema :twisted:

:))

Sylwek
[Usunięty]
:
Tomek napisał/a:
Jacek., Św. Mikołaj to też ściema :twisted:

:))


A ja myślałem,ze tylko z tym włażeniem przez komin przesadzili ..bo gruby jest ,to jak się zmieścić może? Tu się okazuje,że wcale Go nie ma. Niesamowite :shock: :D

:
Wilcy, nie ludzie :))

G.

:
Ależ to kopalnia złota! Tyle dyonów myśliwskich, a jeszcze bombowe, współpracy z artylerią, "502" do zadań specjalnych, ATA itp. itd. PT właścicielom "Błonia" gratuluję pomysłu! A kiedy jednostki lądowe i morskie? A może zamiast tego jakieś gwiazdy dsco polo?

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Zinajda, a jakby ktoś pociągnął herby rycerstwa polskiego :shock: :)) :złośliwiec: cool ?

Antisocial and faceless...
:
Trzy serie limitowane po jednej sztuce? No fiuczer cool
:D

Gburek z Gburczylasu.
Hrebu Trzy Szaszłyki w amarantowym polu.
Trzymacze: wynajęte gryfy, trąbiący piwsko.
Dewiza: "Litra na raz, zapałka na czworo"

:
Nooo jedziecie po tych błoniach :D strasznie :))
Ja to jestem ciekaw jak to im schodzi ? czy ciepłe bułeczki ?
Czy też zimne kluchy ?

Skoro nie stać na rolexa ,
będziem nosić pierdzielexa
:)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.