Poprzedni temat «» Następny temat
Błonie reaktywowane
Autor Wiadomość
mw75 
Prezes Uncle Bens'a

Pomógł: 35 razy
Wiek: 48
Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 6031
Skąd: PL
 #316  Wysłany: 2015-11-20, 14:22   

Erolek napisał/a:
Ja bym nie kupil, ale pewnie nabywcow znajdzie.

Nie sposób się z powyższym nie zgodzić ;) .
_________________
Antisocial and faceless...
 
 
arek314 
Właściciel Pola Ryżowego


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 2946
Skąd: Warszawa
 #317  Wysłany: 2015-11-20, 14:29   

Ja im życze jak najlepiej. Jeśli ktoś ma wydać na taki zegar prawie 2 tys zamiast na jakiś wynalazek Bruno Banani, czy inne paskudztwo to super. Trzeba poczekać i zobaczyć na żywo, chyba że się te 300 sztuk rozejdzie po kolekcjonerach, to się na Kizi za 2 lata kupi z bazarku..
_________________
A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
 
 
Ratler Wściekły I 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Forumowy Pajacyków

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 36 razy
Wiek: 51
Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 15991
Skąd: Zabrze
 #318  Wysłany: 2015-11-20, 16:22   

mw75 napisał/a:
Ratler Wściekły I, a wiesz, ze 303 był w znacznej części oparty na targecie jak "my" i w znacznej części przez ten target stylistyka zegarka została wybrana. Włącznie ze ściąganiem kroju RAFowskich czcionek.
I jakoś Gerlachy z torbami nie poszli, 303 przebitkę na rynku wtórnym ma już 100% prawie. Zegarki podobne do 303 też się świetnie sprzedawały/sprzedają. A i właśnie ogłoszono nowy model 303?
I obyło się bez zlepieńców, samolocików, pizdrykow, śmigiełek i pseudomarkentingowego bełkotu itp.
;) :złośliwiec:
pifko

nie poszli z torbami bo koperty są nie tylko do 303 co nie?
przebitkę ma tylko u nas i może na kizi czyli raptem u - przeszacuje ilość - 500 osób w klkunastomilionowym społeczeństwie z którego większość nie ma zegarków bo ma komórki :/ zapewniam Cię że większość moich znajomych a zapewne i Twoich nie słyszała nigdy o zegarku 303 i popukałaby się w czoło ile MY jesteśmy skłonni płacić za ten dopracowany i spójny projekt. Jak sądzę jeżeli projekt jest stylistycznie dopracowany to uważałaby takie osoby że ok, ale jeśli są w nim jak to określasz zlepieńce, samolociki, pizdryki, śmigiełka to też jest ok byleby się podobało. Bo klient zwykły kupuje oczami

[ Dodano: 2015-11-20, 16:27 ]
kwater napisał/a:
Ratler Wściekły I, Wiem, ze większość ludzi "wali" jakie śmigiełko czy jaki samolot, tak samo jak wali czy w gazecie, tv itp. pojawia się "ktury" i "rzycie". Nie zwalnia to jednak twórców z obowiązku dbałości o takie "szczegóły".


jakie śmigiełko czy jaki samolot co? pojawia sie w zegarku, zamieszczone jest w gazecie?
Twórca wypowiedzi nie jest zwolniony z obowiązku dbania o takie szczegóły jak precyzja formułowania myśli :złośliwiec:
;) :D :D :D
_________________
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2015-11-20, 16:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kornel91 
Majerankowy
Kronikarz


Pomógł: 181 razy
Wiek: 40
Dołączył: 14 Lut 2013
Posty: 18500
Skąd: Biała Podlaska
 #319  Wysłany: 2015-11-20, 16:34   

Ratler Wściekły I, zgadzam się z Tobą pifko
_________________
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #320  Wysłany: 2015-11-20, 16:37   

Hej jak nie można wybrzydzać to znaczy że nie było sensu pokazywać tego zegarka na forum zegarkowym , bo ktoś komu się podoba się obrazi albo producent strzeli focha że hejterzy hejtują . Skoro to nie my jesteśmy targetem to na grzyba w ogóle oglądać takie zegarki .
Firma ma swój biznes plan i niech się go trzyma , mnie ten plan nie interesuje , jedyne co kłuje w oczy to ten mechanizm co to niby jest szwajcarski .
_________________

 
 
Ratler Wściekły I 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Forumowy Pajacyków

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 36 razy
Wiek: 51
Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 15991
Skąd: Zabrze
 #321  Wysłany: 2015-11-20, 16:55   

Rudolf napisał/a:
Hej jak nie można wybrzydzać to znaczy że nie było sensu pokazywać tego zegarka na forum zegarkowym , bo ktoś komu się podoba się obrazi albo producent strzeli focha że hejterzy hejtują . Skoro to nie my jesteśmy targetem to na grzyba w ogóle oglądać takie zegarki .
Firma ma swój biznes plan i niech się go trzyma , mnie ten plan nie interesuje , jedyne co kłuje w oczy to ten mechanizm co to niby jest szwajcarski .

a u nas to producent go pokazuje czy jakiś user wrzucił? wciska nam go przed oczy producent żebyśmy go oglądali?
a tę "szwajcarską nibość" wyczytujesz ze zdjęcia? szacun i rispekt :złośliwiec:
nie chodzi o to że mamy odstawiać peany na cześć ale sorry, irytuje mnie jak same hejty lecą i zauważanie wyłącznie wad :( nie zauważanie niczego pozytywnego hmmm no chyba że obiektywnie tego nie ma hmmm
_________________
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2015-11-20, 16:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mw75 
Prezes Uncle Bens'a

Pomógł: 35 razy
Wiek: 48
Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 6031
Skąd: PL
 #322  Wysłany: 2015-11-20, 17:15   

Ciekawy jestem ile na rynku wtórnym będzie kosztował 302. Bo to też zegarek limitowany. Każdej wersji będzie tyle sztuk ile wynosiła limitacja 303. Faktycznie zegarek dla mas... ;) .
Na forum zegarkowym czuję pełną swobodę, Rudolf pifko , wyrażania swoich opinii o tym zegarku i jego oceny wg. różnorakich kryteriów. W tym sensowności bełkotu ;) marketingowego.
303, koperty i Gerlachy. Pany GG swoje zegarki projektują diametralnie różnie od tego co przedstawia 302. Nawet jeżeli są to zegarki upamiętniające ;) .
I na koniec. Ilu z Was kupi ten zegarek? A ilu ma Gerlachy czy Xiciorry?

PS
Zapomniałem o Vratislavia Conceptum...
_________________
Antisocial and faceless...
Ostatnio zmieniony przez mw75 2015-11-20, 18:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
arek314 
Właściciel Pola Ryżowego


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 2946
Skąd: Warszawa
 #323  Wysłany: 2015-11-20, 17:19   

Tego nie kupię, Gerlacha miałem i planuję mieć w niedalekiej przyszłości, Xicorr mnie nie grzeje bo nie leży mi tematyka motoryzacyjna ani ich Circle Garda. Mam w tej chwili Breslau Konzept, i pewnie w przyszłości kupię jeszcze.
_________________
A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
 
 
Słoniu 
Klon Ryżowego Długiego Marszu


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 114 razy
Wiek: 43
Dołączył: 08 Kwi 2011
Posty: 12934
Skąd: Opole
 #324  Wysłany: 2015-11-20, 18:10   

Hmmm, moim skromnym zdaniem nie jest stylistycznie tak źle. Tarcza trochę z drukarki ale beżowego bym nosił. W pudełku też by mi nie przeszkadzał. Tylko cena wyższa niż Xicorr'a 125 nie bardzo do mnie gada :(
_________________
Blog o zegarkach ; Facebook Bloga
 
 
Iks 
Klon Właściciela Krajowego K. Ryżowego


Pomógł: 136 razy
Wiek: 39
Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 16357
Skąd: Inąd
 #325  Wysłany: 2015-11-20, 18:28   

mw75 napisał/a:
Ciekawy jestem ile na rynku wtórnym będzie kosztował 302


700zł :złośliwiec:
_________________
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
 
 
tomtytus
Kulis

Pies czy kot?: pies
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 32
Skąd: Warszawa
 #326  Wysłany: 2015-11-20, 18:32   

Ratler Wściekły I napisał/a:
a u nas to producent go pokazuje czy jakiś user wrzucił? wciska nam go przed oczy producent żebyśmy go oglądali?


Ja wrzuciłem ten zegarek bo uznałem to za ciekawe wydarzenie...tak samo, jak ciekawymi są dla mnie nowe modele Xicorr Czy Gerlach.

Moim zdaniem polityka/filozofia/biznes plan, wysoka cena oraz poprzedni model powodują, że jakkolwiek ich produkt by nie wyglądał - zostanie zbesztany :)
 
 
Sylwek
[Usunięty]

 #327  Wysłany: 2015-11-20, 18:37   

arek314 napisał/a:
Jako trendsetter z prestiżowego forum China Watches jestem zbólserwowany! Moi falołerzy z tłitera się o tym dowiedzą.






majne dolmeczer kaputt :D


Zegarek jest brzydki jak psia kupa w nocy, oprócz legendy ma wszystko do kitu ...

Hough ... rzekłem
 
 
mw75 
Prezes Uncle Bens'a

Pomógł: 35 razy
Wiek: 48
Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 6031
Skąd: PL
 #328  Wysłany: 2015-11-20, 18:39   

tomtytus napisał/a:
Moim zdaniem polityka/filozofia/biznes plan, wysoka cena oraz poprzedni model powodują, że jakkolwiek ich produkt by nie wyglądał - zostanie zbesztany

A tu, jeśli chodzi o mnie to veto!
Ładne chwalę, ganię brzydkie. A jeżeli brzydkie są byle jakie i jeszcze drogie, to ganię je jeszcze bardziej ;) .

Popatrzcie sami. W tym wątku nikt jeszcze się nie zachwycił 302. Że nawet niezły, że nawet się podoba... A w wątku o nowym 303, parafrazując Kucharza Szweda (Food Emperor - znacie? koleś wymiata) widać jak "idzie ta zbiorowa erekcja". I ludzie z miejsca widząc rendery deklarują zakup. I w wielu przypadkach na deklaracjach się nie skończy... 302 to limitka, zboczeńcy jak my ;) powinni już się ślinić... A tu sucho w gębie jak po dwudniowym piciu, bimbru bez zakąski ;) ...
_________________
Antisocial and faceless...
Ostatnio zmieniony przez mw75 2015-11-20, 18:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Sylwek
[Usunięty]

 #329  Wysłany: 2015-11-20, 18:48   

mw75 napisał/a:
tomtytus napisał/a:
Moim zdaniem polityka/filozofia/biznes plan, wysoka cena oraz poprzedni model powodują, że jakkolwiek ich produkt by nie wyglądał - zostanie zbesztany

A tu, jeśli chodzi o mnie to veto!
Ładne chwalę, ganię brzydkie. A jeżeli brzydkie są byle jakie i jeszcze drogie, to ganię je jeszcze bardziej ;) .

Popatrzcie sami. W tym wątku nikt jeszcze się nie zachwycił 302. Że nawet niezły, że nawet się podoba... A w wątku o nowym 303, parafrazując Kucharza Szweda (Food Emperor - znacie? koleś wymiata) widać jak "idzie ta zbiorowa erekcja". I ludzie z miejsca widząc rendery deklarują zakup. I w wielu przypadkach na deklaracjach się nie skończy... 302 to limitka, zboczeńcy jak my ;) powinni już się ślinić... A tu sucho w gębie jak po dwudniowym piciu, bimbru bez zakąski ;) ...



Po dobrym bimbrze sahary w pysku nie ma ,nawet bez zakąski ... :D

Podłym nie raczyłem się dawno,ale porównanie przednie pifko
 
 
tomtytus
Kulis

Pies czy kot?: pies
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 32
Skąd: Warszawa
 #330  Wysłany: 2015-11-20, 19:15   

mw75 napisał/a:
Popatrzcie sami. W tym wątku nikt jeszcze się nie zachwycił 302. Że nawet niezły, że nawet się podoba...


Mi się podoba. Poważnie. Tylko jest za drogi.

I jeszcze informacja od właściciela marki z fejsbuka:

"Mechanizm wyprodukowany został przez manufakturę, z którą nawiązaliśmy kontakty handlowe na targach w Bazylei. Nie chcieliśmy korzystać z usług hurtowników, a z podwykonawcy produkującego krótkie serie mechanizmów, które umożliwiają dopasowanie ich do specyfikacji odbiorcy – w tym wypadku naszej marki.

Na naszą prośbę wspomniana manufaktura przygotowała mechanizmy według naszych wytycznych co umożliwiło na przykład dopasowanie ciężaru i sposobu mocowania autorskiego wahnika."
Ostatnio zmieniony przez tomtytus 2015-11-20, 19:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum