Linki do podróbek na allegro - Ku przestrodze
Odpowiedz do tematu

: Linki do podróbek na allegro - Ku przestrodze
http://allegro.pl/patek-philippe-i4825931829.html

Kto to licytuje? :shock:

Powiem szczerze - jeżeli miałbym możliwości finansowe pozwalające na zakup np. Rolexa, ale na Patka nie byłoby mnie stać - w życiu nie kupiłbym podróbki tego drugiego. Mam możliwości finansowe takie, że stać mnie na Citizena, ale Breitling Emergency jest poza moim zasięgiem - noszę Citka, a nie podróbkę Breitlinga. Po prostu jest to poza marginesem moich zdolności poznawczych - jak można popisywać się PODRÓBKĄ. Abstrahując od faktu, że nie uważam zegarka, za powód do 'popisywania się'.

Ostatnio zmieniony przez Jack Yeager 2014-12-01, 20:07, w całości zmieniany 2 razy
:
Pudełka są! Papiery są! Nawet rachunek!

Okazja :D

:
Szkoda tylko, że nie pokusił się o jakiś wyszukany opis aukcji :D

Ale smaczek jest - na tarczy dumne Swiss Made, a w opisie Automatic Self-Wind Japan Product Category: AAA ;)

:
Mozni tego świata noszą Patka. Już dzis możesz poczuc się podobnie.
:) Zbliżają się święta. Pozwól swoim bliskim odczuć aurę luksusu:p

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Do tego jeszcze luksusowa szynka parmeńska z Lidla, i Panie jak te Karingtony!

Maras68
[Usunięty]
:
:D :D

:
Jack Yeager, nie zakładaj ciągle nowych tematów podrób bo tego jest cała masa na allegro. Zmień temat i wrzucaj wszystko w jeden. Taka prośba :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Na papierach chińskie krzaki... Ale suma w dolarach hongkońskich raczej oszukana. Chyba, że kogoś oszukano hmmm Możliwe też, że paragon 'robiony'. Ciekawym czy zegarek wybierany był w jakimś zacisznym atelier przy lampce koniaku :D pifko pifko pifko

:
to już nawet paragony podrabiajo.... facepalm

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
Torebka i pudelko warte wiecej niz zegarek, trololo :D

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
kornel91 napisał/a:
Jack Yeager, nie zakładaj ciągle nowych tematów podrób bo tego jest cała masa na allegro. Zmień temat i wrzucaj wszystko w jeden. Taka prośba :)


zastosuję się

:
Jack Yeager, dzięki ;)
Żebyś widział co się dzieje i na olx. Ja to nawet nie wchodzę tyle tego śmiecia. A prym wiodą lombardy :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Myśle, że taki temat się przyda.

[ Dodano: 2014-12-02, 13:13 ]
Patek już stoi za 1.5k

Ludzie, zgłaszajcie takie aukcje!

:
Jack Yeager, na Kizi zgłaszają często Casio G. Tylko tego jest tak dużo a allegro też nie reaguje na wszystko.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
A my przypadkiem nie mamy już takiego tematu hmmm

:arrow: http://www.czwarty-wymiar...=asc&start=1350

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.