Pudełko na dwa zegarki - przenośne i ekspozytor zegarkowy
Odpowiedz do tematu

:
gryson, może pudełko z DB przerobię tylko piankę muszę kupić :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
gryson, można gumką recepturką zabezpieczyć przed otwarciem. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Można i kropelką skleić, tylko nie taki jest sens pudełka do transportu :P

:
Panowie miałem dzisiaj czas chwilę połazić i chciałem kupić ekspozytor na zegarek. Zegarków u jubilerów dużo w większości tańszych ale nikt nie chciał sprzedać ( nie pytałem się czy ktoś mi da). W jednym jubilerze to Pani jeszcze złośliwie do mnie, że to są firmowe ekspozytory jak to facepalm
W ostatnim dała mi Pani jakieś pudełko po zegarku za 80 zł więc postawiłem G żeby łapał trochę światła.
Kurcze żeby szkoda było sprzedać takie gó... co kosztuje może z 50 gr :wkurzony:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Moja lepsza połówka mi kupiła za całe 4 zł u zegarmistrza, choć od ręki nie miał, musiała dwa razy chodzić. Zegarmistrze na pewno dostają to badziewie za darmo z tymi cudnymi Q&Q, bo jakoś muszą je w gablotach wystawiać. Kwestia "chcenia", poszukaj jakiegoś sklepiku z zegarkami, ale nie w centrach handlowych tylko w pawilonach handlowych, i się potarguj, więcej niż 5 zł im nie daj za to. A jak nie zechcą to wyślij płeć ładniejszą, na pewno załatwi z panem zegarmistrzem uśmiechem i miłym słowem ;)

A pomysł z "piórnikiem" od DeepBlue jak pudełkiem podróżnym nie jest zły. Gąbka tam jest, choć za gruba, żeby z dwa zegarki wcisnąć. Ale mam tzw. mikrogumę, to wytnę odpowiedni kształt i będę miał niezłe pudełko na dwa zegarki. pifko

Ostatnio zmieniony przez gryson 2014-12-11, 13:01, w całości zmieniany 1 raz
:
kornel91, ja mam taki ekspozytor, lezy w pudełku to mogę Ci wysłać... tylko czy te kilka zł za przesyłkę Ci sie kalkuluje ;) :?:

:
Kornel91, jeśli nie kupiłeś tego pudełka (tubą zwanego) z Apartu to mogę Ci własne odsprzedać, leży z metką, nawet w torebce firmowej ;)
Tylko też do ceny sklepowej doszłyby Ci koszty przesyłki więc skalkuluj, czy Ci się to opłaca.
Gdybyś chciał to pisz na PW.

:
Machu, dzięki. Ten plastik daję radę.
Woytec, dzięki. Póki co opuściłem sobie pudełko ;)

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2014-12-11, 15:04, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Póki co nie przerobiłem pudełka od DB to kupiłem sobie takiego Niemca. Tani nie był ale nawet ładne żeby postawić na biurku.



Ostatnio zmieniony przez kornel91 2014-12-31, 11:55, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
nick555 napisał/a:
Oglądałeś alle?
Budżetowe jest takie:

http://allegro.pl/wenko-p...4802506216.html

...

Kupiłem to pudełko.
Niby tragedii nie ma, ale G nie wszedł. Nadaje się na małe i średnie zegarki.
Odesłałem. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
diver
[Usunięty]
:
Dorian06 napisał/a:
nick555 napisał/a:
Oglądałeś alle?
Budżetowe jest takie:

http://allegro.pl/wenko-p...4802506216.html

...

Kupiłem to pudełko.
Niby tragedii nie ma, ale G nie wszedł. Nadaje się na małe i średnie zegarki.
Odesłałem. :))

żoneczka kupiła mi w Lidlu na 6 zegareczków i nawet nie pachnie kitajnią, jest super duper i w ogóle naj faj

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.