Bremont Supermarine S500
Odpowiedz do tematu

: Bremont Supermarine S500
Zegarek chodził za mną od baaardzo dawna. Wreszcie postanowiłem spróbować :)







:
Zdjęcia kiepskie fajnego zegarka. :))
Graty. Nosiłbym.
pifko pifko pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Super zegar ! Najlepsza wersja kolorystyczna !
Trochę nie moja półka cenowa ale warto popatrzeć :popcorn:


:
Niezly, jaka i srednica jest?

:
43mm

:
Niby wszystko OK, kolor fajny, koperta ciekawa, wielopoziomowa tarcza z nakładanymi indeksami ale...


...według mnie nie pasują tutaj te pionowe pasy w środkowej części tarczy i literatura między nimi. W zegarku za taką cenę wyglądada to wybitnie tanio.

Całość na plus gdyby nie ten środek tarczy.

Graty nabytku pifko To Ty masz być zadowolony ;)

:
Spoko, wiem, że co jeden to inny gust :)

Mi akurat podoba się koperta + tarcza ze względu na ten paskowany środek :D

:
No, tego... hmmm ładny :)) koperta mnie też podoba się cool
A jak guma? na fotkach wygląda dokładnie jak taka co w niebieskim Hamim miałem ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Szymon
[Usunięty]
:
Kurka... Karolina... aleś przywalił teraz.
Ten zegarek podoba mi sie od kiedy go pierwszy raz zobaczyłem i uwazam, ze jest genialny. Ja bym go wrzucił na bransę i wtedy jest to nurek idealny jak dla mnie (no... może poza ceną)

Gratki raz jeszcze! pifko

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2014-11-17, 23:21, w całości zmieniany 1 raz
:
Nooooo Karol!
dowaliłeś.

Jak oceniasz stosunek cena/jakość?
Miałem okazję dłużej oglądać jego zdjęcia w sieci ostatnio i o ile koperta jest fantastyczna o tyle tarcza zaczęła mi wyglądać nudno (może od przesytu). Wiem, że o gustach się nie gada ale powiedz czy jest coś w tej tarczy innego niż w innych zegarkach? Tak jak z kopertą?

Bo w pewnym momencie zaczęło mi się wydawać, że ona najzwyklejsza jest, jak w sumo np.
Szkło ma dobry AR?

ogólnie graty!

Skate or die!
:
Fajny zegarek... jedyne co to ta podwójna data taka jakaś... Seikowa bardzo.

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
prezesso napisał/a:
Nooooo Karol!
dowaliłeś.

Jak oceniasz stosunek cena/jakość?
Miałem okazję dłużej oglądać jego zdjęcia w sieci ostatnio i o ile koperta jest fantastyczna o tyle tarcza zaczęła mi wyglądać nudno (może od przesytu). Wiem, że o gustach się nie gada ale powiedz czy jest coś w tej tarczy innego niż w innych zegarkach? Tak jak z kopertą?

Bo w pewnym momencie zaczęło mi się wydawać, że ona najzwyklejsza jest, jak w sumo np.
Szkło ma dobry AR?

ogólnie graty!


Jeśli chodzi o stosunek cena/jakość, to przy cenie sklepowej jest ona zdecydowanie zawyżona. Na rynku wtórnym wygląda to nieco lepiej, choć głownie pojawiają się w USA, więc brzydkie opłaty dochodzą.

Jak już patrzymy po cenie rynku wtórnego, to uważam, że jakościowo super zegarek, wart swojej ceny. Tarcza jest bardzo fajna, przyciąga oko nosiciela. Obwódki nakładanych elementów tarczy, ładnie połyskuja. Powłoka AR wydaje się być bardzo dobrej jakości: efekt braku szkiełka, efekt fioletu mniej widoczny ze względu na kolor tarczy. Ponoć nakładają 9 warstw AR na każdą stronę szkiełka.

Koperta to zdecydowanie najmocniejszy punkt zegarka. Jest nietuzinkowa, świetnie wyprofilowana, masywna. Bardzo dużo zmaczków do oglądania, dużo fajnych krawędzi i krągłości.

Szkiełko jest lekko wypukłe, dodatkowo z małym, metalowym pierścieniem między szkłem a bezelem. Dzięki temu może bezel nie będzie się tak rysował jak z MM.

Ogólnie na ten moment pełne zadowolenie :)

:
Karolewskiej napisał/a:
Ponoć nakładają 9 warstw AR na każdą stronę szkiełka.


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
w vicku, który ma AR taki, że fortis wysiada jest podobno potrójny i tylko od spodu. Ciekawe w takim razie jak to na żywo wygląda!? :shock:

Koperta i bezel to wiadomo.
Tarcze bym bardzo chciał ocenić i w ogóle przymierzyć ale pewno do Zgierza nie dotrwa... trudno.
:(

Jeszcze raz gratuluję!

Skate or die!
:
prezesso, ile by tych warstw nie nakładali to chyba nie powiesz, że w Twoim Citizenie AR nie rzuca na kolana? ;)

:
Mysle, że to głownie chodzi o twardosc powloki. Efektowny AR nie jest trudno uzyskac, problem jest z uzyskaniem trwalej powloki. Ciekawe jak tu sie bedzie sprawowac.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.