Nawigator w domu i zagrodzie :-)
Odpowiedz do tematu

:
Nawigator wylądował w Opolu. Licznik dobił do 17200km No powiem wam, że się nie spodziewałem, że tak mi się on spodoba hmmm Pierwsze wrażenie duuuuużo lepsze niż się spodziewałem. Dla mnie póki co ewidentnie najlepszy z projektów chłopaków (żubra pomijam bo ma chrono :twisted: )


:
Słoniu, jeszcze jedną przesyłkę dostaniesz zaraz z tego co widzę cool

:
ALAMO napisał/a:
Słoniu, jeszcze jedną przesyłkę dostaniesz zaraz z tego co widzę cool


Dostałem :)) :D

Teraz z dwoma będę biegał jak Fazi :twisted: A poważnie, to na zmianę będę biegał. Muszę wam chłopaki przyznać, że nawigator to wam wyszedł (a bałem się, że z pleamerem szans nie ma).

:
Słoniu napisał/a:
Teraz z dwoma będę biegał jak Fazi :twisted:


Pff ...
Ja tak biegam często :))
W tym tygodniu na jednej miałem kopertę od Karasia, bez bebechów. Mina ludzi bezcenna :złośliwiec:

:
Dobra - navigator już prawie tydzień u mnie, recenzja w toku także czas wrzucić ze dwie foty. W poniedziałek wychodzi do kolejnego z listy czyli sody pifko


:
I co dalej? cool

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
A co ma być? U mnie jest :P

Maras68
[Usunięty]
:
no, to teraz cykasz foty i oceniasz, czyś zadowolony i takie tam :złośliwiec: ;)

:
Spokojnie, dopiero odebrałem cool

:
Dzięki za podbicie - wczoraj padłem - chciałem się właśnie dowiedzieć czy dotarł do Sody pifko

:
Ok, Navigator opuszcza Kraków ze stanem licznika 17388 km. Dziś pojechał do następnego z listy: emes71

Zdjęć nie będzie, bo nie :)

A co do spostrzeżeń...

1. To, że ładny, fajny itd. wszyscy wiedzą, więc nie ma co powtarzać :P
2. Wewnętrzny ruchomy ring obraca się wg mnie zbyt lekko. Często sam się przestawia od ruchów nadgarstka, albo o mankiet.
3. Luma świeci dużo słabiej niż w P.24 - pewnie ma to związek z kolorem masy.
4. Bardzo dobre wrażenie natomiast zrobił na mnie gruby, skórzany pasek GG. O niebo lepszy od cienkiego skórzanego jaki mam w P.24

Generalnie mógłbym posiadać ;)
Dzięki za możliwość pomacania towaru pifko

...a jako że towar macany należy do macanta, a macantów było wielu myślę, że na koniec należy drogą losową wybrać macanta właściwego i zegarek mu podarować :D

Ostatnio zmieniony przez soda 2015-05-26, 18:21, w całości zmieniany 1 raz
:
Na koniec będziemy pewnie tradycyjnie licytować i przekazywać mamonę na jakiś zacny cel pifko

Szymon
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Na koniec będziemy pewnie tradycyjnie licytować i przekazywać mamonę na jakiś zacny cel

O to to! pifko

Tak patrzę na listę, to może na majówkę do mnie doleci....majówkę 2016 :facepalm:

:
emes71, dotarł zegarek?

:
Tak jest , dotarł , zapomniałem Ci napisać . Męczę go od czwartku , przed wysyłką dalej naskrobę kilka zdań na jego temat . Jedno muszę przyznać nosi się wyśmienicie

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.