Nawigator w domu i zagrodzie :-)
Odpowiedz do tematu

:
kornel91 napisał/a:
Dorian06, ale to zegarek na lewą ręką :)
...

hmmm

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, prze te 2 koronki :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Dorian06, prze te 2 koronki :)

Aaaaaa. Tym bardziej na prawą. Żadna nie pije. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Do archiwum cool


Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Melduje, że Navigator został przekazany dalej.
Dzięki GG za możliwość obcowania przez krótki czas.
pifko pifko pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Chciałbym go zobaczyć w wersji DLC. :))

:
O czyżby navigatorek był już u Iksa :)) Chyba trafi do mnie na majówkę :złośliwiec:

:
Dorian06, buraku jeden czemu kilometry do Iksa nie dodane facepalm Było 16036 km ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Nie do Iksa, tylko do markagro - Krakusy zrobiły rotację na liście.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
To nie będzie go u mnie na majówkę :głową w mur:

:
kornel91 napisał/a:
Dorian06, buraku jeden czemu kilometry do Iksa nie dodane facepalm Było 16036 km ;)

Nie dodane, bo oddałem osobiście do własnych rąk Markowi. :P

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Nawigator.

(można nie czytać tekstu tylko przejść od razu do zdjęć, jak nie chce się czytać wynurzeń)

Moje największe zaskoczenie.

Nawigatora dostałem chwilę po Batorym, który spodobał mi się bardzo (choć zgadzam się z Sebastianem, że mniej biała tarcza, taka "ecru" w 303 robi lepiej).
Pasek moim zdaniem robi Navigatora niesamowicie. Cieszę się, że jest w zestawie. Kompozycja z paskiem jest mistrzowska, dla mnie powinien być sprzedawany tylko tak i basta.

Ale ja nie o tym, tylko o zaskoczeniu.

Zegarek jest bardzo wdzięczny do fot - nawet ja, będąc uczniem Krakowskiej Szkoły Fotografii, mogę go ładnie uchwycić. Oczywiście można polemizować, co dostanie się w tej cenie, ale faktem jest, że zegarek robi niesamowite wrażenie dla osób postronnych.
Z racji swojej profesji pracuję dużo z osobami urodzonymi w latach 1990-2000 (pracuję w IT) i przychodzę z różnymi zegarkami na ręku; nie mam jakiejś niesamowitej kolekcji, ale też czasem pożyczam różne zegarki, więc, jak ich pieszczotliwie nazywam, moje dziewięćdziesiątki widziały już trochę. Preferują jednak raczej takie, które łączą się z telefonem, jeśli już. Ale w większości zegarki nie robią na nich większego wrażenia, niż "bardzo fajny, ale nic więcej"

Jestem bardzo zaskoczony, jak duży odbiór zebrał Navigator. Pytań o zegarek, przymierzania, zachwytów nie ma końca, sporo osób zrobiło sobie zdjęcia z zegarkiem, Navigator brylował na imprezach, przysłużył się w poderwaniu jednej dziewczyny, generalnie +20 do mocy, +10 do lansu i +10 do odwagi. Sporo dostałem pytań o mechanizm, producenta, a druga koronka zyskała niesamowity poklask. Tak samo jak tarcza, która spodobała się niesamowicie.
Sebastian jest zdania, że po raz pierwszy zobaczyły zegarek z dwiema koronkami i gdyby zobaczyły z czterema, dostałyby szału, pewnie coś w tym jest.

a teraz zdjęcia:

Untitled by marekgro, on Flickr

Untitled by marekgro, on Flickr


Untitled by marekgro, on Flickr

[ Dodano: 2015-04-21, 10:53 ]
zróbcie coś z tymi debugami :wkurzony: :głową w mur:

Ostatnio zmieniony przez marekgro 2015-04-21, 10:52, w całości zmieniany 2 razy
:
hop

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Nawigatora wszyscy widzieli juz, jak nie na żywo, to na fotkach z różnych szkół :D
Poka lepiej fotki tych dziewięćdziesiątek :popcorn:
:))

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek napisał/a:
[...] Poka lepiej fotki tych dziewięćdziesiątek :popcorn:
:))

Zbok!!! plask ;)

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.