Chrono do 600 zł
Odpowiedz do tematu

:
A i tak dla pilota najlepszy byłby Nighthawk .. A w DF w dalszym ciągu jest jeszcze tania Havana :złośliwiec:

http://www.dutyfreeisland...J7017-17W-PROMO

:
Tomek napisał/a:
A i tak dla pilota najlepszy byłby Nighthawk .. A w DF w dalszym ciągu jest jeszcze tania Havana :złośliwiec:

http://www.dutyfreeisland...J7017-17W-PROMO


Jutro też jej pokażę bo myślałem o tej Havanie. Sam bym na żywo zobaczył :złośliwiec:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Tylko Havana jest odrobinkę (chyba 1 mm) mniejsza od jajecznicy.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
popatrz na lorusa moze, niektore sa swietne, a ceny ok 300-400 pln:


beceen | ***** ***
:
Pulsary warto rozważyć, w trądach po galeriach jest tego trochę, o dziwo więcej niż na stronie TT.
I nie z PL, ale z UK fajna oferta na Pulsary, w zasadzie wszystko w budżecie się mieści ;) http://www.watchshop.com/...s.html&tab=mens
np.




Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek, też fajne :) Szwagierce Timex się spodobał :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
No i Timex został zakupiony :)



Szwagierka sama kupiła ja znalazłem dobrą cenę. Zegarek na żywo bardzo ładny. Fajne podświetlenie Indiglo. Trochę funkcji ma. Coś tam pika przy wyciągnięciu koronki, może alarm ale nie ma instrukcji w PL więc już się nie bawiłem :)) Kolor paska też bardzo ładny. Ja bym pewnie zmienił na jakiś handmade bo ten pewnie będzie chłonął pot. Powiem wam, że sam bym go chętnie ponosił.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Bo czasexy są fajne ale trochę niedoceniane.
Ten wygląda naprawdę dobrze pifko

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2014-12-02, 19:52, w całości zmieniany 1 raz
:
Woytec, na żywo naprawdę fajny :) Wart tych pieniędzy pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Woytec napisał/a:
Bo czasexy są fajne ale trochę niedoceniane.
Ten wygląda naprawdę dobrze pifko


Zgadzam się z przedmówcą pifko Design Timexa bardzo mi się podoba :)

Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
Fajny, tylko data koślawa :/

:
Dobry Timex. Dzięki koledze z forum takiego samego załatwiłem dla dziewczyny.

:
To widzę, że dziewczyna lubi duże zegary :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.