alternatywa dla PO
Odpowiedz do tematu

:
ja nie niet
charakter ma i niepowtarzalny design
ale te ciągle łamiące się płaszczyzny koperty i osłonka o której już wszystko zostało powiedziane

:
Jak nie ten to co w bardziej klasycznej kopercie? Koperta Bremonta miażdży ale za całokształt i cenę citkowi należy się 5+.
Tym bardziej, że te połamane płaszczyzny mi nie przeszkadzają.
Jest jeszcze chwila, więc niczego nie wykluczam, ale szczerze wątpię żeby wynik tej rozgrywki się zmienił...

Skate or die!
Szymon
[Usunięty]
:
bofff napisał/a:
ja nie niet
charakter ma i niepowtarzalny design
ale te ciągle łamiące się płaszczyzny koperty i osłonka o której już wszystko zostało powiedziane


Ja tam nie wiem co wy d tej osłony koronki chcecie. Mi się podoba (ale mi się tez Ploprof podoba, więc się nie odzywam)

:
Nie ma konkurencji dla Citka, NIE MA!!!

:
Ja tam obiektywny nie będę bo mam, bierz Citka :))


Szymon
[Usunięty]
:
satanic666,

Ale wybrakowanego, bo szkła nie masz :D

:
Gdzieś wypadło po drodze :D

:
prezesso,
1) Seiko MM
2) Wyżej pokazany Citek
3) zamiennik Omegi Ploprof.


A co najlepsze, że w zakładanym budżecie masz wszystkie moje typy. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
satanic666, miałem cię pytać ale sam się wywołałeś:
możesz powiedzieć i pokazać czy to szkło rzeczywiście tak wygląda na co dzień?
Bo wiadomo, że każdy stara się zrobić zdjęcia jak najlepiej...
W omedze SMP i w ebelu szkło wymiata! ale to zasługa podwójnego AR.
Ciekawy jestem jak tutaj, na żywo.

Skate or die!
:
Na żywo AR też jest dobry, szkła nie widać jak porównam Citka z zegarkiem bez AR od razu widać. Kilka fotek pod róznymi kątami.





:
kurcze, rzeczywiście jest świetny!
To na prawdę mocny kandydat na zastępstwo PO, w dodatku porównanie cenowe jest fantastyczne.

"itubrakujeemotkiześlinotokiem" ;)

Skate or die!
:
Powiem tak w przedziale cenowym Citka cięzko znależć konkurencję, Omegi i zegarków z tego poziomu cenowego na żywo nie widziałem dlatego się nie wypowiem, ale miałem Alpinę i Citek zjada ją na śniadanie.

:
Z powyższych, w tej kolejności: Citek, Brajtek... i to by było na tyle :popcorn:

:
o alpinie też myślałem wczoraj w nocy... nawet były 2 na bazarku, ale skoro tak mówisz to odpuszczę sobie
cool

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2014-10-24, 13:38, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
:
Przyłączam się do zwolenników Citka. Na zdjęciach niszczy system, a obawiam się, że na żywo jest tak samo ;)
Osłona koronki ma swój charakter i na pewno na minus bym jej nie zaliczył.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.