Titoni Airmaster
Odpowiedz do tematu

entwistle100
[Usunięty]
:
Bibliotek@rz napisał/a:
To ja kupiłem od Ciebie tego Titoni. I żałuję czasami, że poszedł dalej...a mógł sobie leżeć w szkatułce. Dobrze go wspominam, choć bransoleta mogłaby być cięższa. Reszta bez zarzutu. Świetnie wykonane zegareczki!

:) Do Ciebie pojechała 009-tka? Faktycznie jak na pełne ogniwa bransoleta była lekka jak z aluminium ;) Pozdrawiam!!!

:
Do mnie, do mnie :) Cieszyłem się z niego bardzo, szkoda że tak krótko. Trochę go żałuję teraz, bo był fajnym uniwersalnym zegarkiem:)

spartasongo
[Usunięty]
:
Czyli to Ja kupiłem go póżniej... aj ale tych transakcji już było ;-)

entwistle100
[Usunięty]
:
spartasongo napisał/a:
Czyli to Ja kupiłem go póżniej... aj ale tych transakcji już było ;-)

No to jeszcze trzeba znaleźć Kolegę od starszego Airmastera i będzie komplet :)

Ostatnio zmieniony przez entwistle100 2010-04-13, 17:29, w całości zmieniany 1 raz
:
Wrzucam "swojego" ;)


entwistle100
[Usunięty]
:
Kurcze jak pomyślę ile fajnych zegarków puściłem :smile: Można by utworzyć nowy temat:
"Miałem ale sprzedałem"

:
Dlatego ja nie sprzedaję :wink:

PetahTikva
[Usunięty]
:
Oglądałem tego Bibliotekarzowego Tytonia...na fotkach bardzo mi się podobał ale na żywo...hehe zdziwił mnie rozmiarami :D taki malutki....Gdyby zrobić ten zegarek w dzisiejszych rozmiarach to miałby niezłe wzięcie :) .

W ogóle jakiś czas temu usilnie poszukiwałem miejsca gdzie można nabyć obecnie produkowane modele tej marki ale nie znalazłem. Niby na stronie mają nowe modele ale wygląda na to, że to bardzo niszowa marka. Wysłałem nawet zapytanie mailowe do titoni czy byli by zainteresowani rozszerzeniem sprzedaży na Polskę....odpowiedzieli że nie są w stanie produkcyjnie podołać takiemu rynkowi jak Polska. Trochę dziwne...jakby bronili się przed biznesem :) . Jeśli ktoś z was wie gdzie te zegarki można kupić lub chociaż oblukać ceny to było by fajnie...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.