Moje Orienty
Odpowiedz do tematu

:
Ciniol napisał/a:
teraz już u mua

Wiem. Gdybym się spodziewał po Żlociutkim że tak szybko puści to bym mu nie oddał po taniości.
A tak w ogóle to byś w końcu pokazał swoje wiaderka, popatrzyłbym czego mi jeszcze brakuje.

:
pokazać hmmm tiaaa a później jest ewentualność że byś mnie korumpował a ja mam prblem z odmawianiem itp. itd.
Nie jestem gotowy na takie doświadczenie cool

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Z mojej strony to juz w tym roku nikomu korupcja nie grozi :mad:

:
a masz Orienty STI?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Nie, nie mam. Moim zdaniem za drogie są, skoro praktycznie jedyna różnica to napis i parę kresek na tarczy jak to jest w Bestii.

:
masz rację teraz ceny są z czapy ale 3 pierwsze modele były imo w normalnych cenach - dopiero później powariowali :( fajny smaczek w nich ( w mechanikach ) to dystrybutor paliwa w rezerwie chodu

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2014-10-06, 11:45, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
To pokazuj, a nie tylko opowiadasz.

:
Mariusz napisał/a:
Ciniol napisał/a:
teraz już u mua

Wiem. Gdybym się spodziewał po Żlociutkim że tak szybko puści to bym mu nie oddał po taniości..

Jakie kuwa szybko :?: z pół roku mialem cool
Ze o po taniosci nie wspomne plask ;)
A menda mi co dwa dni jeczal, to sie w koncu wzialem i zlitowalem :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
A to nie bylo pol miesiaca? ;)

:
Santino napisał/a:
A żółtego Revolvera to szkoda, że się pozbyłem... :głową w mur:


Zaś nie rób scen, w dobre ręce poszedł :D

pifko

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
goTomek ze sprzedawaniem przypomina mi takiego jednego parchatego , tylko tamten miał zawsze dwa ,no w porywach trzy na stanie :D .

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Znaczy za duzo mam :D cus wyprzedac musze hmmm
;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Świetna kolekcja! Zazdraszczam :złośliwiec:
A Orient Star na rally wymiata! pifko

:
Ostatnie 3 są zajebiste :shock:

:
To kolejne dwa dziś: M-Force EX0X i EY01-C0
Oba razem bo w sumie podobne - EX0X - żółty, EY01 - niebieski.
















Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.