Wybór Divera - budżet 2k
Odpowiedz do tematu

:
Dorian06 napisał/a:
m.aciek napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
aptekarz napisał/a:
Military całkiem fajne ale ta marka śrdnio mi się kojarzy przez rolkopochodne modele. Apollon do mnie kompletnie nie przemawia. A gdybyście mieli wybrać Certina DS Action automatic vs Seiko Sumo, to co byście wybrali ? I dlaczego Seiko ? :)

Bo tak. ;) :D
A serio mówiąc najlepiej jakbyś zobaczył Sumo. Koperta jest rewelacja. 50h rezerwy. A jak kupisz model z "nowym silnikiem" to odchyłki są ponoć +/- 5 s. I jak będziesz chciał się pozbyć to Sumo sprzedaż na pniu a z Certinką możesz się bujać. Chyba, że dasz cenę mocno okazyjną.


Zapomnieliście tylko napisać, że sumo ma sporą, płaską jak naleśnik kopertę i uszy o szerokości 20mm, co wygląda imo dość pokracznie. :popcorn:

Myślałem, że masz dobry gust i znasz się na zegarkach. ;) :P

Chyba na kociołkach, garczkach i odważnikach ewentualnie :złośliwiec: ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek napisał/a:

Chyba na kociołkach, garczkach i odważnikach ewentualnie :złośliwiec: ;)



True. :popcorn: :))

:
m.aciek, a co do DB to Pan się nie zna :popcorn:
Mój EDC odkąd kupiłem :


Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, jak wrażenia po czasie użytkowania ?

:
aptekarz, szczerze zejebi zegar. Koperta może wydawać się dziwna ale super leży zegarek na nadgarstku. Waga prawie 240 g w niczym nie przeszkadza, ładna luma, zegarek punktualny chodzi prawie na 0. Mam go pół roku.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Koperta mnie straszy. Takie barokowe rokokoko. :))

:
Przymierzałem dzisiaj Ds Action. Fajny zegar ale myślałem że przy swojej cenie będzie robił większe "wow". Jest po prostu poprawny. To deep blue mocno mnie kusi. A konkretnie sea ram w kwarcu. Została by połowa budżetu na kolejny zakup :D

:
aptekarz, mamy jeszcze rabat na forum a więc stówka powinna zostać :)

http://www.atomictime.pl/...products_id=257

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
A tak dorzucę do tematu:

:
Słoniu, trzeba czytać cały temat pisaliśmy o Twoim Stenku :)
A DS Action jest świetna ale w chrono:


Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Słoniu, trzeba czytać cały temat pisaliśmy o Twoim Stenku :)


:oops:

Cytat:
A DS Action jest świetna ale w chrono:


Ona jest zajebibi! :głową w mur:

:
Jacek a na tym ISO miażdży :głową w mur:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
aptekarz, mówiłem, że ta Cytrynka taka se. Delikatnie mówiąc.
Chrono rewelka. Choć ktoś się czepiał, że ma plastikowe osłonki przycisków. Mua to nie przeszkadza.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Mi się podoba bardziej niż chrono. Ale ja nie lubię bałaganu na tarczy. Szukam jeszcze jakiegoś seiko z nakładanymi indeksami i bez piąteczki na tarczy. Wiem że sumo takie ma ale nie jestem do niego przekonany. Coś ala skx 009 ale z ciekawymi indeksami i tarczą. Chyba jestem zbyt wymagający...

:
aptekarz napisał/a:
Coś ala skx 009 ale z ciekawymi indeksami i tarczą

SKX171 :popcorn: ewentualnie z bezelem od 007


Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.