Wybór Divera - budżet 2k
Odpowiedz do tematu

:
SUMO

:
Ja też za:


rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Mariusz napisał/a:
Cytat:
nie lubi rykowiska zapewne


Cytat:
logo mi się po prostu nie podoba


A kto mówi że ma być rykowisko ;)

Obrazek

Idzie upolować niewiele powyżej budżetu.

Albo Helson Buccaneer
Obrazek

hmmm budżet miał być do 2 kilo.
A tego Helsona bym chętni przytulił poniżej 2k.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Warto było założyć ten wątek. Większości marek do tej pory nie znałem. Helios i Helson bardzo fajne. Dzięki. O sumo też myślałem. A co myślicie o deepblue jako marce ?

:
aptekarz napisał/a:
A co myślicie o deepblue jako marce ?


KLASA, trustme :)

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Remik napisał/a:
aptekarz napisał/a:
A co myślicie o deepblue jako marce ?


KLASA, trustme :)


A ja bym nie kupił. Mam jakieś takie wrażenie, ze DB było fajne tylko na początku. hmmm

Miałem kilka i za żadnym nie tęsknię.

:
A może coś takiego?

Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad sobą.
:
http://www.deepbluewatches.com/searamaubl.html

Z opłatami zmieści się w budżecie









Nie ma ceramicznego bezela, ale ma za to 3 wymienne, w sumie prawie trzy różne zegarki ;)

http://www.steinhartwatch...omatic,453.html


:
Military całkiem fajne ale ta marka śrdnio mi się kojarzy przez rolkopochodne modele. Apollon do mnie kompletnie nie przemawia. A gdybyście mieli wybrać Certina DS Action automatic vs Seiko Sumo, to co byście wybrali ? I dlaczego Seiko ? :)

Ostatnio zmieniony przez aptekarz 2014-10-01, 09:22, w całości zmieniany 1 raz
:
Sea Ram wydaje sie byc ciekawy, i chyba nikt jeszcze na forum nie pokazywał ;)

:
aptekarz napisał/a:
Military całkiem fajne ale ta marka śrdnio mi się kojarzy przez rolkopochodne modele. Apollon do mnie kompletnie nie przemawia. A gdybyście mieli wybrać Certina DS Action automatic vs Seiko Sumo, to co byście wybrali ? I dlaczego Seiko ? :)

Bo tak. ;) :D
A serio mówiąc najlepiej jakbyś zobaczył Sumo. Koperta jest rewelacja. 50h rezerwy. A jak kupisz model z "nowym silnikiem" to odchyłki są ponoć +/- 5 s. I jak będziesz chciał się pozbyć to Sumo sprzedaż na pniu a z Certinką możesz się bujać. Chyba, że dasz cenę mocno okazyjną.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
aptekarz napisał/a:
Military całkiem fajne ale ta marka śrdnio mi się kojarzy przez rolkopochodne modele. Apollon do mnie kompletnie nie przemawia. A gdybyście mieli wybrać Certina DS Action automatic vs Seiko Sumo, to co byście wybrali ? I dlaczego Seiko ? :)

Bo tak. ;) :D
A serio mówiąc najlepiej jakbyś zobaczył Sumo. Koperta jest rewelacja. 50h rezerwy. A jak kupisz model z "nowym silnikiem" to odchyłki są ponoć +/- 5 s. I jak będziesz chciał się pozbyć to Sumo sprzedaż na pniu a z Certinką możesz się bujać. Chyba, że dasz cenę mocno okazyjną.


Zapomnieliście tylko napisać, że sumo ma sporą, płaską jak naleśnik kopertę i uszy o szerokości 20mm, co wygląda imo dość pokracznie. :popcorn:

:
m.aciek napisał/a:
Zapomnieliście tylko napisać, że sumo ma sporą, płaską jak naleśnik kopertę i uszy o szerokości 20mm, co wygląda imo dość pokracznie. :popcorn:


Na dodatek ma "cipkę" na dwunastej. :))
I... mimo tego - to świetny zegarek!

:
m.aciek napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
aptekarz napisał/a:
Military całkiem fajne ale ta marka śrdnio mi się kojarzy przez rolkopochodne modele. Apollon do mnie kompletnie nie przemawia. A gdybyście mieli wybrać Certina DS Action automatic vs Seiko Sumo, to co byście wybrali ? I dlaczego Seiko ? :)

Bo tak. ;) :D
A serio mówiąc najlepiej jakbyś zobaczył Sumo. Koperta jest rewelacja. 50h rezerwy. A jak kupisz model z "nowym silnikiem" to odchyłki są ponoć +/- 5 s. I jak będziesz chciał się pozbyć to Sumo sprzedaż na pniu a z Certinką możesz się bujać. Chyba, że dasz cenę mocno okazyjną.


Zapomnieliście tylko napisać, że sumo ma sporą, płaską jak naleśnik kopertę i uszy o szerokości 20mm, co wygląda imo dość pokracznie. :popcorn:

Myślałem, że masz dobry gust i znasz się na zegarkach. ;) :P

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
sumo nigdy mi się nie podobało. :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.