Grand Seiko SBGR061
Odpowiedz do tematu

: Grand Seiko SBGR061
Witam!

chciałbym zaprosić Was do rzucenia okiem na moje zdjęcia niedawno zakupionego GSa. Fotki, jak widać nie są górnych lotów ale mniej więcej widać jak zegarek wygląda ;)






















:
............krótko: pifko i nic więcej

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Świetny klasyczny wygląd... tarcza faktycznie wpada w ekri czy to złudzenie? pifko

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
piękny :)

Co Cię nie zabije to Cię je#nie po kieszeni :/
:
Ładne fotki - pokazują smaczki zegarka.
A zegar po prostu genialny. GS klasa sama w sobie. Mocno zazdraszczam. :D

:
I zasadniczo wszystkie inne zegarki (no może z wyjątkiem g-shocka) są teraz zbędne.

Zegarki * Rower * Radio
:
Mzeg napisał/a:
I zasadniczo wszystkie inne zegarki (no może z wyjątkiem g-shocka) są teraz zbędne.

Bez G-Shocka tez by sie obylo ;)
Bardzo ladny pifko

:
Klasa pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Mzeg napisał/a:
I zasadniczo wszystkie inne zegarki (no może z wyjątkiem g-shocka) są teraz zbędne.


Rzecz gustu- bo np. dla mnie zarówno taki "elegant" jak i "plastik" do codziennego ubioru średnio pasują ;)

To, co podoba mi się w GS'ach to ich wykonanie, detale, te wszystkie smaczki- ale (za) bardzo klasyczny design większości z nich- już niespecjalnie- chyba tylko Spring Drive Diver's 200m i GMT podobaja mi się jako całość, ale to sa modele o jednoznacznie sportowym charakterze :)

Ostatnio zmieniony przez Machu 2014-06-19, 15:29, w całości zmieniany 1 raz
:
Podobają mi się i fotki i zegarek :)

World Wide Watches
:
Rewelacyjny zegarek, ponadczasowy design, jeden z zegarków które chciał bym mieć ;) Ta tarcze jest rzeczywiście taka ekri?!

:
Śliczności :)
Cały zegarek świetny ale kolor tarczy jest kapitalny!
Gratuluję pifko

:
dziękuję za opinie. pifko tak-tarcza wpada w ercu ;)

:
Piękno tkwi w prostocie tego zegarka :twisted:

:
Świetny, klasyczny zegar! Wskazówki jak ostrza skalpela... :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.