Vintage lonżin
Odpowiedz do tematu

:
Bardzo ładny, szczególnie że pierwszy tej zaszczytnej marki. A koronka wprost mistrzowska. Dość nietypowa natomiast, jak na szwajcara, długość wskazówek, szczególnie minutowej. Przy tak klasycznej tarczy, z względnie niskimi znacznikami godzin, starano się raczej projektować tak by długość wskazówki minutowej i sekundnika dochodziła do granicy podziałki minutowej. Tutaj jakby wskazówki już zapowiadały prymat lat 70tych...czyli masywne znaczniki godzinowe i krótsze wskazówki.

Zegarki * Rower * Radio
:
To ten temat o VINTAGE LONDŹAJNES (tan z Ang)

Moja zamian na rok 2014 :P z 1950 NOS w pudełku






Spam
[Usunięty]
:
pifko

...możemy założyć Longines Owner Club :D

Maras68
[Usunięty]
:
MirekArican napisał/a:
z 1950 NOS w pudełku


zazdraszczam wielce - jest PIĘKNY :!:

GRATKI WLK pifko

:
MirekArican napisał/a:
Moja zamian na rok 2014 :P z 1950 NOS w pudełku


No, Panie...fantastisch! :) Ile ma średnicy?

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Wintergreen napisał/a:
MirekArican napisał/a:
Moja zamian na rok 2014 :P z 1950 NOS w pudełku


No, Panie...fantastisch! :) Ile ma średnicy?


Jak na lata 50tę i męski zegarek olbrzym 34mm :D - ten pasek mnie trochę denerwuje wizualnie na cieniutki na tak wysoki zegarek... :złośliwiec: pookurzam któregoś z forumowych strap-makerów

Spam
[Usunięty]
:
...ten rozmiar pospołu z designem ma swój wielki urok...

:
MirekArican napisał/a:
Jak na lata 50tę i męski zegarek olbrzym 34mm


Dla mnie super rozmiar ... no ale ja stary piernik jestem. :/ :)

Maras68
[Usunięty]
:
potwierdzam swym skromnym zdaniem, dobry to rozmiar i można bez wstydu nosić :))

:
........olbrzym ;) kiedyś faceci 32mm nosili i kompleksów nie mieli ;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:
nawet 28-30 mm wojaki np. KM Alpiny, Segeriny itp.

:
Maras68 napisał/a:
nawet 28-30 mm wojaki np. KM Alpiny, Segeriny itp.


To ma też inne swoje uzasadnienie: Przy prostym wzorze te zegarki mogły być mniejsze, a mniejsze znaczy poręczniejsze w niektórych warunkach. Istnienie standardu 34mm oprócz przeciąganej mody wiąże się też z procesami technologicznymi. Dlaczego po dziś dzień nadal w większosci przypadków jeździmy samochodami na benzynę, ropę czy gaz?

Pozdro!!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.