Trudny wybór - Casio G-Shock
Odpowiedz do tematu

:
Nr.1 cool

:
nr.1 :)

:
Bardziej podchodzi mi dwójka.

:
Woytec napisał/a:
...Tylko co do paska nie jestem pewny, sporo tych dziur, nie jest przez to słabszy?

Nie - nie zauważyłem - wiem, bo mam i polecam - oddałem też na niego głos... :idea: :idea:
I dla zachęty - realfoty:






Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Wskazówkowego (3000) brałbym jednak tego:



Ale teraz jednak brałbym w 100% cyfrowego GW-9400 :)

Zawsze warto sprawdzić wskazówkowego G. Niby wszytko ok, pełny wypas, ale... ;)

:
Dzieki za odpowiedzi, ciągle rozważam :)

Fazi, a ten żółty to za bardzo oczojebny nie jest?
Niby czytelnosć idealna ale tych napisów na bezelu mogłoby nie być.

Może taki bardziej stonowany se kupnąć?



Godzinę też się zobaczy a nie daje tak po oczach.
No i z tym niebieskim nawet, nawet... hmmm

Edit
Z_bychu, z tym pomarańczowym też dość pstrokato ;)

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2014-06-08, 22:51, w całości zmieniany 2 razy
:
Ten żółty G jest fajny choć ja wolę starsze modele.

:
Woytec napisał/a:
Fazi, a ten żółty to za bardzo oczojebny nie jest?...

Zapewniam, że nie - rzuca się w oczy, to fakt, ale jak ostatnio go wziąłem na wakacje razem z Citizenem Orką, to jak zawsze kumpel, z którym jeździmy razem, praktycznie na dwa tygodnie pozbawiał mnie możliwości jej noszenia i szpanował na basenie, to teraz był w kropce, bo i ten mu się spodobał wielce :facepalm: :facepalm:

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2014-06-08, 23:19, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
NR 2 ale ten :złośliwiec: żółty G jest fajny

:
uminus napisał/a:
Jak G, to tylko cyfrowe, od wskazówek masz inne zegary którym pasują one bardziej pifko

+ milion.
Wskazówki to już lepiej jastrzębia sobie kup.


A z G to GX-56 jest super.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Odnośnie bransolet. Bransolety w Aviatorach, tzw. kompozytowe, są moim zdaniem bardzo wygodne i zdecydowanie je polecam (miałem w GW3000B pomarańczowym, dokupioną bransę). Trzeba pamiętać, że te zegary trochę ważą jak na G i balasnowanie ich zapiętym "plastikowym" paskiem nie jest wielką przyjemnością. Szczególnie latem.

Tak więc podsumowując - moim zdaniem warto kupić na bransie.

:
Miałem GW-3500 w wersji "Fazi". Początkowo mi się podobał, ale czytelność i funkcjonalność tego małego wyświetlacza była bardzo kiepska, dioda podświetlająca lipna, do tego jakoś brakowało mi wskazówki sekundowej. Ostatecznie sprzedałem. Niedawno, jako zamiennik, kupiłem G-1400, czyli GW-4000 bez radia i chyba bez tough movement (radio mam w kilku zegarkach, odpuściłem). Bezwzględnie czytelny, bardzo wygodny, bransoleta zamiast paska w mojej opinii to duży plus:


:
Ostatnio ciągle za mało czasu to i rzadziej zaglądam ale dziękuję za wszystkie opinie.

Dorian06 napisał/a:
uminus napisał/a:
Jak G, to tylko cyfrowe, od wskazówek masz inne zegary którym pasują one bardziej pifko

+ milion.
Wskazówki to już lepiej jastrzębia sobie kup.


A z G to GX-56 jest super.


Dziękuję ale wyświetlacz cyfrowy odpada z tego prostego powodu, że bez zakładania okularów godziny nie zobaczę. Za to układ wskazówek ustawia mnie w czasie w ułamku sekundy.
Lata przywyczajania i kiepski już wzrok robią swoje :(

lukkluj napisał/a:
Odnośnie bransolet. Bransolety w Aviatorach, tzw. kompozytowe, są moim zdaniem bardzo wygodne i zdecydowanie je polecam (miałem w GW3000B pomarańczowym, dokupioną bransę). Trzeba pamiętać, że te zegary trochę ważą jak na G i balasnowanie ich zapiętym "plastikowym" paskiem nie jest wielką przyjemnością. Szczególnie latem.

Tak więc podsumowując - moim zdaniem warto kupić na bransie.


Czyli w sumie różne opinie.
Pietrek, a te tńsze, te G1400 na bransolecie jaki mają dokładnie symbol?


Edit
Jeszcze o to podświetlenie chce zapytać bo ta dioda to faktycznie jak w Montanach z lat 80-tych ubiegłego wieku :/



Nie ma fajnych modeli ze wskazówkami i z "Illuminatorem"?
Mam takiego stareńkiego i steranego Kazika w tytanie, ze wskazówkami i podświetlaniem i u niego świeci ładnie cała tarcza



Fotka nie moja ale mniej więcej tak to wygląda.
Nie kupi się dziś fajnego G-Shocka z takim podświetleniem?

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2014-06-10, 17:21, w całości zmieniany 1 raz
:
Sprzedałem Gieza bo nie miał podświetlenia wcale. A te wskazówkowce, które miały, to świeciły tak, jak pokazałeś. Niby ok, wszystko czytelne, ale wygląd takise.

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2014-06-10, 20:16, w całości zmieniany 1 raz
:
Mój G na bransolecie nazywa się G-1400d 1A bodajże.
Co do diody: pamiętam, że po jej włączeniu i tak kompletnie nic nie widziałem na wyświetlaczu, a sama tarcza oświetlona na żółto wyglądała wg mnie mocno kontrowersyjnie (no brzydko okropnie) - oczywiście komuś to może nie przeszkadzać, albo nawet się podobać, są różne gusta, ale dla mnie nono

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.