Pasek Pattini -guma do Hamiltona X-winda
Odpowiedz do tematu

:
..................................

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Dzięki Panowie :)

Zmieniłem temat na pasek żeby nie zakładać nowego. Myślę znowu o pattinim w kolorze pomarańczowym z czarnym szyciem. Wiecie, że lubię ekstrawagancję :D

http://pattini.pl/

Który z tych czterech rodzai najbardziej by pasował. Pomarańcz jak na jednej z fotek byłby na tym który wybiorę.







Czy dać sobie spokój z taką kolorystyką chociaż bardzo fajna :)

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2015-09-17, 19:30, w całości zmieniany 2 razy
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
.......pierwszy-idealnie
......trzeci-ekstrawagancko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
diver
[Usunięty]
:
a możesz cyfry w kalendarzu zmienić na czerwone? to wtedy brałbym 1 lub 2, a tak to ostatni ;) ale ja tradycjonalista i musi do czegoś pasować

:
diverofobia, ale ostatni wzór też miałby być pomarańczowy :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
diver
[Usunięty]
:
ja tylko napisałem że ten na focie by mi podszedł, a tamte inne to jakbyś miał sekundnik czerwony, kalendarz albo indeksy- a tak to mi nie pasuje , ale to mój gust ;)

:
diverofobia, masz rację. Widzisz na fotce , że mam brązowy pasek z niebieskim szyciem więc lubię ekstrawagancję albo takie ekslerymenty które nie wszystkim się podobają.

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2015-09-14, 19:38, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
diver
[Usunięty]
:
o gustach nie dyskutuję i nie krytykuję, mogę tylko napisać co mnie się podobuje
ale ja chyba konserwa jestem (wiesz vintage i te sprawy) ;)

:
Ten ostatni. Tylko przeszyłbym go szarą nicią.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
diver
[Usunięty]
:
a ja raczej białą ;) też w oczy włazi i pasuje do wskaz i chrono cool

:
diverofobia napisał/a:
a ja raczej białą ;) też w oczy włazi i pasuje do wskaz i chrono cool

Chrono jest srebrne. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
diver
[Usunięty]
:
Dorian06 napisał/a:
diverofobia napisał/a:
a ja raczej białą ;) też w oczy włazi i pasuje do wskaz i chrono cool

Chrono jest srebrne. ;)


okej ale białe do srebrnego też pasuje i do indeksów iiii. no taki mój gust klasyczny
wypowiedziałem swoją opinię i nie chcę kornelowi wątku przejmować, pozdro pifko

Ostatnio zmieniony przez diver 2015-09-14, 20:16, w całości zmieniany 1 raz
:
Po to założył, żeby wypowiadać swoje opinie. ;)

pifko

Srebrny też do nitów będzie pasował. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
diver
[Usunięty]
:
Dorian06 napisał/a:
Po to założył, żeby wypowiadać swoje opinie. ;)

pifko

Srebrny też do nitów będzie pasował. :))


no teraz się z tobą zgodzę, srebrna nić byłaby zajefajna pifko

:
Dorian06, tylko ja chcę ten pasek koloru pomarańczowego i co z szarym szyciem ?

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.